Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos simán elalszik...

11 hónapos simán elalszik este, majd 11 körül felébred, és nagyon nehezen alszik vissza. Mit tehetek, hogy ne rögződjön be? Nem éhes. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A szeparáció szorongás biztosan bejátszik, de mit tudok tenni? 11 körül felébred, bemegyek, megsimogatom, úgy tűnik, elalszik, majd ahogy mennék ki, újra elkezd sírni. Ezt néha 3-szor 4-szer eljátsszuk egymás után. Aztán később 1 körül, 3 körül még egyszer felébred, általában akkor könnyebben visszaalszik. 10 hónapos koráig átaludta az éjszakát. Mit tehetek, hogy ehhez hosszú távon ne szokjon hozzá? Mert hallok szülőktől olyanokat például, hogy 7 éves koráig minden éjjel felkelt a gyerekük éjjel.
2011. okt. 8. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányom 1 éves és minden éjjel legalább 3-szor fel kell kelnem hozzá. hol a cumit kell beadnom a szájába (csak alvásnál használja), hol iszik egy kis teát, hol meg csak simiznem kell. Igaz sosem ébred fel, csak álmában nyöszörög, de már mindig tudom mi kell neki :-) ha nem kapná meg, akkor felébredne, egyszer későn "értem oda" és felébredt, alig tudtam visszaaltatni.Én már kezdem megszokni...Ez van...
2011. okt. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
18 hónoaposommal ugyanez a helyzet! Első válaszoló is jól írja, "ez van" . Majd változik. Reméljük :)
2011. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

16 hónapos a kislányom, ugyanez van, neki igaz jönnek a fogai, meg nagyon frontérzékeny, de én is azt csinálom, mint az első válaszoló, inkább kimegyek párszor éjjel megsimizni vagy cumit visszaadni, így nem ébred fel!

van este amikor abszolut nem kel fel.

már nem is tarom számon, felkel-e vagy nem.

:)

kitartást!

2011. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!