Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hós babám megfázott, taknyos...

4hós babám megfázott, taknyos és mikor porszívózom kicsi vér jön belőle? Miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha náthás vagyok és sokat, erősen fújom az orrom, akkor előfordul, a nyálkahártya tele van nagyon vékony erekkel, amik könnyen elpattannak.

nem szív túl erősen a porszívó?

2011. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ez a kérdés, de kapcsolódik, hogy a dokim pont mostanában mondta, hogy naponta max 5-ször szívjam. Szóval a túl sok sem jó.

Mivel az enyém szopik, de már nem olyan sokszor, mert tegnap volt 1 éves, így én főleg a szopik előtt szívtam, meg lefekvés előtt, ja és amikor csepegtetnem kellett, hogy valamilyen szinten tiszta legyen a nózi.

2011. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mikor taknyos volt így jártam el:sterimar orrsprayvel befújtam(van pici babáknak), aztán szippantottam,majd nasivinnel cseppentettem(a cseppet csak 2 alkalommal használtam 1 nap).Nagyon jó így,mert a sterimar oldja és azt óránként fújtam neki.Az orrszívót ne túl sokat használd,csak ha nagyon sűrű a váladék.
2011. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!