Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 és fél hónapos kisfiamnak...

10 és fél hónapos kisfiamnak ma akarok elöször májat adni. Mit adjak mellé?

Figyelt kérdés
Mekkora mennyiséget adjak először neki?Krumplit és répát gondoltam mellé az jó?
2011. okt. 18. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lesz, persze, de akár rizsát is adhatsz mellé. Először csak kóstoltasd, aztán ha ízlik és szívesen eszi, adhatsz többet is.
2011. okt. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.úgy tudom a máj nagyon fogja a kis hasat ezért nem tudom mit adjak mellé ami kicsit lazítaná is.mennyiségre mekkora darab máj legyen?megfőztem már egy ökölnyi darabot és azt szépen felkockáztam.
2011. okt. 18. 08:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Krumpli-répával nagyon finom lesz! Én először csak egy-két kávéskanálnyi adagot tettem bele. Spenóttal is nagyon finom, illetve akár almaszósszal is. (én adtam azzal is)
2011. okt. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 1.nap 1 kiskanálnyi májat kevernék a krumpliba.

(akár külön is hagyhatod. lányom nagyon jó evő, semmivel nem volt eddig kifogása, csaka májjal. azt nem ette meg. pedig nekem a kedvencem.)

2011. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!