Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám orrát hogy tudnám...

Kisbabám orrát hogy tudnám "kidugítani"?

Figyelt kérdés
Stérimar orrspray, orrszívó, Nasivin csepp nem használ. Ürül, de továbbra is be van dugulva, ez azért nagy baj, mert még szopizik és nem tud enni.:( Van valami jó praktika rá esetleg?
2011. okt. 18. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hááááááááááá, azt mondják az anyatej is jó.....de nem tudom, mert nem próbáltam még....meg orrszi-porszi....bár az akkor jó, ha tele van....
2011. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aludni tud tőle? Ha oldalt fekszik, sokszor magától kidugul. Azért ha semmi nem használ, érdemes lenni a dokinak is mondani, szerintem. Vagy ilyen kicsiknél nem lehet még orrsövényferdülés?
2011. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én próbáltam az anyatejet, és jót tett! Az infacol csöppentőjével csöpögtettem bele, mert a mellemmel kissé érdekes volt az ide-oda mozgó kis nóziba belecsöppenteni... jó gyulladáscsökkentő hatása van az anyatejnek, de úgy próbáld meg, hogy miután nagyjából sikerült kitisztítani az orrát, utána csöppents bele. Egy nap többször is. Persze idő kell neki, remélem jobban lesz a picike!
2011. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Orvosnál már voltam vele, mert más baja is van (torka, középfüle is be van gyulladva), de azt tudom kezelni a gyógyszerekkel meg Oscillococcinummal. Megpróbálom az anyatejet, barátnőm is most mondta a telefonban, hátha az segít. (Aludni alszik, de akkor a száján veszi a levegőt szegénykém.:( )
2011. okt. 18. 13:20
 5/9 anonim ***** válasza:

13:17-es vagyok

Szegény kisbaba! Próbáld ki, de szerintem amíg nem megy le a gyulladás a torkáról és a füléről, addig érdemi javulás nem nagyon várható az orránál sem... ez azért durvább mint egy sima megfázás, de nekünk használt az anyatej, hátha nektek is jobb lesz! Jobbulást kívánok!

2011. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos az anyatejes csöpögtetés sem jött be.:( Bár legalább nem sírt tőle.:))) Nagyon makacs dolgok lehetnek abban a pici nóziban...:(
2011. okt. 18. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez nektek nem vigasz, de ne add fel egy cseppentésnél! Még ha most nincs is javulás rögtön, akkor is csöpögtesd a tejet, rosszat nem teszel vele, aztán hátha elindul valami! Sajnos ahhoz, hogy csökkenjen a gyulladás, idő kell. De ez legalább természetes módszer, és nem marja föl a nyálkahártyáját. Persze mellette kell az orrspray is, meg a szívatás. Majd csak jobb lesz neki.
2011. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Baby Luuf krém a hátára. Csodákra képes! Eukaliptuszos és tisztán tartja a nózit.

De párologtathatsz eukaliptuszos illóolajat a szobájában. Párologtass Salvus vizet, nagyon jó.

Jobbulást!

Ezeket lehet mind már egész piciknél is.

2011. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk az vált be, ha nagyon meleg, majdnem forró víz alá tartom a kezem, majd törölgetem a melegvizes ujjammal az orrát kívül felülről lefele. Sajnos mi orrszívót nem tudunk használni egyáltalán, mert néhány hónapja már nem bírja elviselni és annyira beleviszi magát a sírásba, hogy félünk elájul. :-(


Jobbulást nektek!

2011. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!