Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 5 hónapos babám még...

Baj ha 5 hónapos babám még nem forog? Hanyatt fekve emelgeti a csipöjét, de még az oldalára sem sikerül fordulnia. Meddig normális hogy nem forog?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még mi sem forgunk, igaz mi még csak jövő héten leszünk 5 hósak. Én nem aggódok, majd eljön az ideje.
2010. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 5 hónaposan fordult meg, 5 és fél hónaposan pedig már ült. Utána mindent gyorsabban megtanult, csak a forgásra várt ő is ilyen sokáig. Ne aggódj, biztos hamarosan megfordul a te picurkád is.
2010. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem,. nem baj!!!! Miért lenne?! Én aggódtam, de nekem már majdnem 7 hónapos volt a babám, amikor ezeket produkálta és végül megfordult. Ti még teljesen időben vagytok!
2010. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is emiatt aggódom, jövőhéten lesz 5 hónapos és nekem is még "csak" a láb és fejemelgetés csinálja háton, hason semmi, nem is nagyon szeret úgy lenni. Oldalra sem fordul és amúgy is utál vízszintesben lenni, ölben lenne egész nap, úgy jobban tud nézelődni.

Én is feltettem egy hasonló kérdést múlthéten, mert hason a kezével nem nyúl semmiért még, de megnyugtattak. Szóval várok, de majd jövőhéten, amikor jön a doki rákérdezek.

Amúgy nagyon mozgékony erős a kislányom, jár keze lába egy folytában, a pihiszékben szinte felül, de forogni nem akar.

2010. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor nem aggódom! Csak olyan rossz, hogy a környezetemben csupa olyan baba van, akik már ekkor rég csináltak egy csomó mindent, és akaratlanul is hasonlítgatok.

Utolsónak: ugyanez van nálunk is a hasonfekvéssel és az ölben levéssel:(

2010. márc. 9. 13:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az én babám sem forog és 5 hós ő is. Én is aggódtam de a dokink azt mondta ha 6 hósan sem fog forogni majd akkor ad beutalót ortopédiára. De amúgy meg nagyon erős mert hason már repülőzik, ha fogom a kezét hanyatt fekve akkor felhúzza magát ülésbe meg persze szépen kinyomja magát hason. A tietek akinek nem forog mit csinál még?
2010. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok! A 13:11-esnek a pihiszék nagyon sokat nem fog segíteni mert ellustítja a babát nagyon. Nekünk a doki mondta hogy tegyük el. Az én babám is imádta mert csak lustízott benne, szóval azt sem szabad túlzásba vinni. Igaz nem tudom a tied mennyit van benne, az enyém már szinte csak abban volt el.
2010. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én kicsi bogaram február 26.án fordult át először. akkor volt 6 hós és 1 hetes,azóta is csak egy irányba fordul,nem pánikolok azon hogy más babája ilyen idősen kuszik,meg egyedül ül. Pedig sokat idegeskedtem miatta,de most hogy már megfordult,megnyugodtam mert csak lassabb,vagy lustibb de nem rendellenesség (kötött izomzat) miatt. Ne aggódj,rá ér még egész életében forgolódni! :)
2010. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok....ja igen...a pihiszék....fordulás elött tettem el....ez az átka annak hogy sok olyan dolgot ajánlgatnak már a kereskedők amiről nem is gondolnák akkor hogy korlátoz,mi szülők,meg persze hogy jót akarunk a pindurkánknak....csak hogy abban korlátozva van...szóval ccsak evésre használjuk már...
2010. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

13.11-es vagyok:

A pihiszéket utálja, szopi után maximum 10 percet van el benne. Csak példának írtam, hogy felül benne. Rájött, hogyha hátranyomja a könyökét, akkor fel tudja magát lökni függőlegesbe. íamúgy akkor van még ott, ha gyümit kap, ott etetem.

Amúgy már sportkocsit használunk, mert a mózest is utálja, ordított benne, mert az is vízszintes és nem látott ki.

Ő is repülőzik, meg sikít, dumál, de nem akar forogni.

2010. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!