Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a babámnak uzsonnára?

Mit adjak a babámnak uzsonnára?

Figyelt kérdés
Hét hónapos, 3 hete táplálom hozzá. Már kap krumplit, sütőtököt, almát, zöldbabot, szilvát, barackot, 7 gabonás tejpépet. Sima tejpépet is adtam már neki, eddig ez volt a vacsi, de letiltott róla a védőnő, mert majdnem 8 kiló és 74 centi a fiam :) Az első babámmal úgy volt, hogy reggelire anyatej, tízóraira gyümölcs babakeksszel (most ugye ezt helyettesíti a 7 gabonás tejpép, amit a gyümiben kell elkeverni)ebédre főzelék, uzsonnára sima tejpép (mert az első babóm meg pici volt, ő ehetett amit akart :)) vacsira megint főzelék. Éjszaka még 1x cici. Most ugyanezt lenne jó csinálni, de mit adjak az uzsonnára tejpép helyett? Az gáz, ha akkor is gyümölcsöt kap? Nem tekeri meg a pocakját?
2011. okt. 19. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

én uzsonnára dtam gyümölcöst, habár nálunk nem volt tízorai, mert akkor nem ebédelt.

de én soha nem adtam 2x fözeléket. nekem vacsira eszik tejpépet.

szerintem 7 hósan 8 kiló nem túl sok. nekem is ennyi volt aztán 1 évesen 9,3 volt csak.

2011. okt. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3,3 kg-mal született :))) így nézve van jó súlyban.
2011. okt. 19. 08:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom 7 hónaposan 73 centi volt és 8,8 kiló. Mégsem mondta senki, hogy ne egyen tejpépet.

Én néha szoktam uzsonnára gyümölcsöt adni, nem szokott gondot okozni. Mondjuk olyankor hogy laktatóbb legyen, teszek hozzá müzlit, vagy gabona pépet. Szerintem kipróbálhatod nyugodtan.

2011. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!