Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor válthatom ki teljesen...

Mikor válthatom ki teljesen az uzsonnát? Ma 5 napja hogy rizspépet adok babámnak. Eddig fél adagra emeltem neki, nagyon ízlik neki. Mikor adhatok neki teljes adagot, amikor csakis ezt kap uzsonnára és tápszert már nem adok mellé?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem már megemelheted neki teljes adagra ha izlik neki,és ugy látod szivesen enné tovább is,illetve kakilásnál sincs gondja,mert a rizspép a rizs alapanyaga miatt foghatja a kakit,okozhat szorulást,de ha a kaki rendben akkor kiválthatod neki.

Én 3-4nap után kiváltottam neki,én is rizspépet adtam neki a nestlé fajtát,az én kicsikém is nagyon szerette,szereti,valljuk be öszintén,szerintem is fincsi :) Én is megkóstoltam:)

2011. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, adhatsz már neki teljes adagot, van aki tejpépet, rizspépet nem is kóstoltat, hanem azonnal teljes adagot ad belőle! Sokan pedig ezzel kezdik a hozzátáplálást, mert hasonló, mint a tápszer.
2011. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!