Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sport babakocsit szeretnénk?...

Sport babakocsit szeretnénk? Milyen márkát javasoltok? Stabil, dönthető, kupolás, elől kihajtható karral,7kg-ig, nagy növésű 1 éves babának Bp-re.

Figyelt kérdés

Voltunk néhány bababoltban, de nem tudtam választani.:(

Nem tüntek stabilnak. 15e alatt kellene maradnunk, ezért talán valami jobb márka használtan? De melyik?

Új Jane kocsit vettünk egy éve, de most szervízben van, mert kitörött a kereke:(.

A lányunk már 11 kg és 83cm.


2011. ápr. 16. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

www.goldnerbaba.hu


Mi is innen rendeltünk.

Nézz szét,hátha találsz megfelelő kocsit.

üdv

2011. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én bertoni kocsit vettem a babaszafari.hu-n, újonnan 14-ért, nem csúcsminőség, de ennyi pénzért szerintem megérte, jó nagy a kosara, lehet bele pakolni, de nyilván nem fogok két zsugor ásványvizet belerakni, a 60 ezres sport babakocsi sem teherautó.
2011. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Én is Bertoni babakocsit vettem a Goldner Babaáruházból (itt ingyenes a kiszállítás) rendeltem ,mert a Babaszafarisok nem reagáltak egy levelemre sem.

Nekünk bevált ez a babakocsi.

2011. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én már újat nem vennék arra kb fél évre. Nekünk egy pikolo lapra csukható van. Az én fiam is egy éves és elég hosszú. Amikor elalszik, akkor az etetőtálcát pattintom fel alulra lábtartónak. 7 kg a kocsi, de stabil.
2011. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. A stabilitást arra értettem, hogy ne essen szét a nagyranövő babám alatt, akkor se, ha egy járdaszegélyről figyelmetlenül leugratok, mint a másik. Kaptunk egyet kölcsön, de nincs biztonsági öve, és üresen is felborult már.

Egy használt Peg Perego és ez között vacilálok: ww.teszvesz.hu/item/view/?cod=1452412690

2011. ápr. 17. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:
A Bertoni babakocsik eléggé jók,szerintem azt válaszd.
2011. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!