Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordulhat, hogy a Chamomill...

Előfordulhat, hogy a Chamomilla CH15 fordítva hat és felerősíti a fogzás tüneteit?

Figyelt kérdés
3 napja adom a kisfiamnak, mert nagyon nyűgös volt. Az alsó két foga már kibújt és már nagyon fel van dagadva az ínye felül is, sokat szenved vele szegény. Mióta adom neki, az első napon nagyon jó volt, mert egész nyugis lett (1x5 golyót adtam neki), de azóta még nyűgösebb, alig lehet megvigasztalni, pedig már napi 2x5 golyót kap. Hathat fordítva is, vagy esetleg kevés az adag?
2011. okt. 21. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Én is adtam a lányomnak, de egy idő után már nem használt (mint mikor hozzá szokik a szervezet egy adott gyógyszerhez), na utána kezdtem adni neki a Viborcol kúpot és hatásosnak bizonyul, és a Dentinox gél is jót tett. Ezek is homeopátiásak. Ja, és a Camomillából a C30-as jobb volt nekünk.

15hós kislányomnak 1éves korára már 16foga volt

2011. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Nem fordulhat elő, mert placebó az egész, és alapból nincs hatása. Vehettél volna már neki igazi kamillát, az a változatosság kedvéért hat is, plusz olcsóbb.
2011. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és adhatsz neki Nurofent is ha nyügős ( a kúp jobban hat)
2011. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk használt, de csak Viburcol kúppal (homeopátiás) együtt. Próbáld ki szerintem, tuti használni fog, de ha nagyon elfajulna a helyzet, akkor nyugodtan adhatsz Nurofent is.
2011. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!