Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire váltak be nálatok a...

Mennyire váltak be nálatok a homeopátiás szerek?

Figyelt kérdés
hasfájás, fogzás stb.
2011. okt. 19. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

se hasfájós se fogfájós nem volt egyik sem (szerencsémre)

de minden más esetben használt kb 1-3 nappal korábban gyógyultak meg

megelőzésre is jó

sokkal kevesebbet betegek szebben gyógyulnak a sebek


szal nekem bevált / vagyis a gyerekeknek

2011. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk minden használt, hasfájásra ez az egy, előtte mindent kipróbáltunk. Fogzásnál nem akaert enni, miután elkezdtem adni, két napra rá szépen evett. Náthára is azt adtam, mondjuk még mindig taknyos, 5 napja, de sokat javult már a második nap, pl. éjszaka nem kelt sírva, hogy nem kap levegőt.
2011. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem nagyon váltak be... Pedig sokáig kísérleteztem velük, és hinni is akartam, hogy működnek... de sajnos nem így történt!
2011. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Kisbabákra nem hat a placebó... az a tudatra hat, és mivel nekik még nincs olyan fejlett tudatuk, hogy most pszichoszomatikus úton fájdalmat csökkets nála, ezért nem fog hatni, adhatsz neki bármilyen homeopátiás csodaszert.

Akinél meg hatott, annál úgy hívják: véletlen. Ha helyette desztillált vizet adott volna neki, ugyanúgy "hatott" volna...

2011. nov. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes... nekem a gripe water, infacol, espumisan után üvöltött. Édeskömény tea után kicsit jobb volt. Homeós szertől teljesen elmúlt a hasfájása.
2011. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Kedves utolsó, az édeskömény az midnen, csak nem homeopátiás szer. Egyébként hasfájás, emésztési gondok esetén az egyik legjobb tradícionális gyógynövény, köze sincs a homeopátiához.
2011. nov. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként értsük már meg, én nem bánom, ha valaki hisz ezekben a csodaszerekben, csak ébredjünk már rá, hogy ami kb. ugyanolyan százalékban hoz javulást, mint ha semmit nem szednél, az jó eséllyel nem is hat. Az meg, hogy véletlenül azután lesz jobban, miután valamit beadtál neki, úgy hívják, hogy matematikai valószínűség. Ha engem elkap egy nátha, szenvedek 3 napig, aztán elkezdek mittudomén megolvasztott jeget inni, napi 3 cseppet, hidd el, utána pár napon belül sokkal jobban leszek. Nem az ovlasztott jég miatt, hanem mert amúgy is jobban lettem volna. Lásd: immunrendszer, továbbá lásd: placebó-hatás.
2011. nov. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Félreértettél, tisztában vagyok vele, mi az édeskömény. Én külföldön élek, itt már sokkal elterjedtebb a homeopátia, az orvosok is elismerik. Sokszor azért nem hat, mert pontosan meghatározott tünetekre írják fel, és mert nem mennek az emberek homeopata orvoshoz, csak a bajukra azt hallották, ez a jó, akkor azt veszik.

Az édesköményt arra írtam, hogy bármilyen csodaszert kipróbáltunk, semmi nem használt, talán az édeskömény tea valamennyit, de nem igazán segített.

Nekünk véletlenül pont akkor múlt el a hasfájás, mikor homeopátiás szert adtam rá (mikor nem adtam, megint görcsölt a hasa), pont akkortól tudott fogzás közben aludni, enni rendesen, mikortól fogzásra adtam rá homeós szert, és a náthája is akkor kezdett javulni, pontosan akkor, mikor adni kezdtem rá homeós szert.

2011. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!