Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől vérezhetett az orra?

Mitől vérezhetett az orra?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves, és elesett a kis motorjával a konyha kövön. Elkezdett az orra vérezni, és a homlokán középen látom hogy lehorzsolódott, és bedagadt. Az orrát is megüthette? Ugye nem törhet el ilyenkor még nekik? Annyira aggódom. :(
2011. okt. 19. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd el orvoshoz mutasd meg neki.

Megüthette az orrát, az hogy eltörhetett e igen de nem tudom neked megmondani.

2011. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. okt. 19. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha lehorzsolódott, és bedagadt, akkor szerintem is vidd orvoshoz.Valószínűleg nem tört el, szerintem inkább megrepedt a kis orrában egy hajszálér.Ilyen idős korban nagyon rugalmas a picik csontozata, sok mindent kibír, de te is csak akkor leszel nyugodt, ha látja orvos, és ő mondja, hogy minden rendben van.Az én lányom is megütötte egyszer csúnyán a homlokát, lett is ott egy 5 ft-os nagyságú lila folt.Szombat este volt, azonnal vittük a baleseti sebészeti ügyeletre, ahol meg is röntgenezték.Nagyon megviselt minket ez az egész, de amikor nem találtak nála semmi eltérést, és csak annyit mondtak, hogy adjak neki egy Nurofent, jegeljem, és figyeljem a kicsit, akkor megnyugodtam, hogy nincs semmi baj.
2011. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem dagadt be, nem is lila, nem látszik semmi az orrocskáján, néha magának meg is dörzsölészi és nem sír. Nincs baj szerencsére.

Köszönöm a válaszaitokat!

2011. okt. 20. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök! 2. vagyok. Csak azért írtam, mert a kérdésedben írtad, hogy bedagadt.
2011. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden rendben van. :)
2011. okt. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!