Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honapos anyatejes babatok...

10 honapos anyatejes babatok egy nap hanyszor eszik es mit?

Figyelt kérdés
Erdekelne, hogy miket adtok reggelire, ebedre, uzsonnara es hanyszor szopizik.
2011. okt. 20. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Igaz a lanykam mar lassan 11 honapos de meg mondjuk 10nek:)

Reggel 8-10kozott kel,akkor megszoptatom ra 2 orara kap tizoraira valami gyumolcsot keksszel.

Ebedre fozeleket (en csinalom)egy heten egyszer kap majat/halat a tobbi csirkemell/daralthus valami zoldseggel/tesztaval.

Vacsorara "tejbegrizt" vagy gyumolcsos kasat kap.Furdes utan pedig megszoptatom.Hajnalba 2-4szer kel minden alkalommal cicizik.

A szombati menu az eltero mert dolgozom igy akkor reggelire kap "tejbegrizt" ebedre uvegeset(apa nem tud fozni)uzsonnara pedig gyumolcs keksszel es mikor hazaerek akkor megszoptatom.

2011. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ekezetem bocsi
2011. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

7kor szopizik

10kor tízórai: friss gyümölcs (alma, körte mostanában)túróval vagy natur joghurttal vagy sajttal és gabonapehellyel

13kor ebéd: főzelék husival, csirkemájjal, néha sajttal

"desszertnek" frissen facsart gyümilé

16kor uzsi: valami kásaféle (kukorica, köles, hajdina, dara, rizs) gyümivel vagy gesztenyés gyümölcs vagy sütősökös gyümi + szopi!

19kor vacsi: ebédből maradt általában + szopi

Hát ennyiszer és ezeket :)

2011. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és a tojássárgát kihagytam. Azt vagy a főzelékbe (ha passzol) vagy a kásaféléhez szoktam adni.
2011. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!