Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hós anyatejes babádnak...

7-8 hós anyatejes babádnak milyen ételeket adsz? Hányszor kér szilárdat? Mit szeret?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hozzávetőlegesen követtem az eü-s kiskönyv közepén lévő táblázatot.

Hozzátáplálni vagy elválasztani szeretnél?

Előbbi esetén, elég naponta egyszer-kétszer megkínálni, szopi után. Ha már ül, etetőszékben, amíg ti esztek, én rágcsálni való darabokat adtam olyankor a kezébe (srépa, alma, kiflivég -nem nyelt félre)

Ha elválasztani szeretnél: szopi előtt kínálod

2011. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezébe adtam negyed almát, kivit, gerezd mandarint, narancsot, darab banánt, kölesgolyót, kenyérhéjat. Eleinte naponta egyszer, de aztán napok alatt kialakult benne az igény, hogy amikor mi eszünk, ő is odaüljön az asztalhoz. Azóta háromszor eszik (most 10 hós), lényegében mindent ő maga, két kézzel :), kiskanállal csak zabkását, kuszkuszt, esetleg ha nagyon éhes, akkor szétnyomkodott krumplit-répát fogad el.
2011. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én babám 7 és fél hós,3x kap már szilárdat,délben valami üveges ebédet,amit én főzök nem szereti,üvegesből is főleg a paradicsomos dolgokat eszi meg,uzsonnára valami gyümölcsöt kis keksszel vagy gabonapéppel,és vacsorára pár napja tejpépet vagy sinlac pépet.
2011. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8,5 hós a lányom, 7 hó óta kap 2x enni. a napi 6x szopi változatlan, 10órai szopi után kap gyümölcsöt, ebéd szopi után főzeléket. du. kölesgolyót kap rágcsálni, de csak ha mi is vacsizunk és mellettünk van.

jóül eszik, mindnet szeret, nagy kedvencek: sütőtök, őszibarack, krumpli-husi-gesztenye, répa, cukkini.

2011. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!