Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A csirkének a bőre is adható...

A csirkének a bőre is adható a babának? Ha ma adok neki először húst főzelékbe, megehet ugyanannyit mint amikor simán adom neki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ehet ugyan annyit, hisz evett már húst, ez nem befolyásolja, hogy mivel adod. Viszont ha főzeléket most kap először, akkor abból kevesebbet. De ha azt is kapott már többször, csak hús nélkül, akkor lehet rendes adag. Viszont a csirke bőre érdekes, én sem eszem meg, nemhogy a babámnak odaadjam, de hogy egyébként ehet e, arról fogalmam sincs.
2011. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Húst kap ma először
2011. okt. 20. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a csirke bőrét is nyugodtan adhatod, ha gondolod. Ártani nem árt neki, bár nem kifejezetten finom falat.

Egyébként meg úgyis csak annyit eszik, amennyi jólesik neki. A babák nem szokták túlenni magukat. Nyugodtan rábízhatod, mennyit kíván belőle.

2011. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, főzelékből megehet ugyanannyit, viszont húst még ne olyan sokat tegyél bele, hogy szokja. Aztán később növeld az adagot. A csirke bőrét viszont nem ajánlom, pláne ilyen picinek. Még felnőtteknek sem valami egészséges megenni a magas koleszterin miatt, nemhogy pici babának, aki még csak nemrég kezdte a hozzátáplálást.
2011. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. okt. 20. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:
én azért nem adtam a bőrét, mert elég nyúlós, nem málik szét úgy a szádban, mint a hús, és egyébként sincs még foga, amivel szétrágja.
2011. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!