Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lágyéksérv műtéttel kapcsolato...

Lágyéksérv műtéttel kapcsolatos élmények, tapasztalatok érdekelnének? Mikor műtötték a babád, hol, hogy vészeltétek át?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! 9 hónaposan műtötték Zalaegerszegen. Ő jól viselte, én rosszul, pedig csak három napot voltunk kórházban, illetve két fél napot, meg egy egészet. Én sokkal-sokkal rosszabbra számítottam, de azonkívül, hogy a kórházban nem nagyon tudtam lekötni a figyelmét, nem volt gond, kivéve a szobatársamat, úgyhogy ha műtét előtt álltok csakis külön szobát kérj (én a társaság miatt nem akartam, hát jól meg is szívtam). A műtét után másfél hét múlva volt a varratszedés, utána már alig látszott a helye, nagyon szép lett. Most 22 hónapos és csak egy vékony fehér csík van, de az sem mindig látszik.
2011. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!