Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Dm-es babylove...

Milyen a Dm-es babylove törlőkendő? Elég nedves? Bevált nálatok?

Figyelt kérdés
Régebben próbáltam már, de akkor nem szerettem mert nem tartottam elég nedvesnek. Most a Dm bababónusz programban a legutóbbi kuponfüzet szinte tele van babylove törlőkendővel. Aki ezt használja folyamatosan megtudná mondani hogy változott-e a minősége?
2011. okt. 20. 22:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mi a fehéret használjuk, és szerintem nagyon jó. És ahogy valaki írta, a kék tescós is nagyon jó.
2011. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyenre szól a kupon, de egyszer kifogtam zöld babylove OLAJOS törlőkendőt. Tök úgy néz ki, mint a sima zöld, szerintem csak nem figyeltem oda, és összekevertem.

Na olyat soha ne vegyetek!!! Borzalmasan rossz. Kb 1/4-ét használtam el a csomagnak, a többi azóta is ott áll a szekrényben. Nem visz le semmit (kaki esetén, pisinél még csak-csak használható), de a kezem és a gyerek feneke csupa olaj. És még büdös is...

2011. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mi csak a zöld dm-eset használjuk az aloe verás-kamillásat

Mi is sokfélét kipróbáltunk már,de ez a legjobb az összes közül. Nagy,nedves-más meg nem kell..

Mi niveás soft and care-os dobozban tartjuk,úgy biztos megőrzi a nedvességet és könnyebb is kiszedni.

2011. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én utáltam, ezerszer inkább akciósan a zöld Huggies. Kategóriákkal jobb és ugyanannyiba kerül.
2011. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is ezt használom. Próbáltam több félét is, de nekem ez vált be a legjobban.
2011. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a Babylove Sensitivet! :)
2011. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én is a zöld Huggiest használom egyébként, nagyon szeretem. Kiváltok egy kupont a sok közül és ha nem jön be akkor maradok a Huggiesnál.
2011. okt. 21. 21:33
 18/18 anonim válasza:
Nekünk nem jött be :( Sztem nem eléggé nedves. Szeretjük a huggies-t és az aldis sensi(fehér) is szuper! Bátran ajánlom!
2012. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!