Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csináltatok már úgy tejpépet...

Csináltatok már úgy tejpépet vagy sinlacot hogy víz helyett tápszerrel csináltátok? A doki ajánlotta hogy jobban hízon a kislányom, de még nem hallottam ilyenről!

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 21:37
 1/5 kutyák és macskák ***** válasza:
Igen! Én úgy csinálom, hogy megvan adva a tápszer adag, abból kevesebbet teszek a vízbe, és pótolom a tejpéppel. pl.: 220ml. 7 kanál táp. én úgy keverem,220ml. víz, 4kanál táp és a többi tejpép. Attól függ, mennyit eszik a baba, de a táp legyen a több, mert a tejpép grízes állagú lesz, és nem tudja az üvegből szívni. Mennyi idős a babád?
2011. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze lehet ilyet csinálni, de személy szerint nem rendszeresen csinálnám. Nekem is kicsi a babám, de nem tartom "libának," hogy tömjem, csak azért, hogy az orvosnak jobban tetszen. Egyszer- egyszer adok neki, de az a meglátásom, hogy ha azzal este eltelik, akkor reggelire nem is eszik annyit. De ez csak az én véleményem. Szoval:

Nem mondott butaságot, nézd meg a te babádnak hogy tetszik a dolog, aztán majd látni fogod. :)

2011. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyire vékony? Nekünk soha nem mondta a doki, azt mondta hogy ő jobban szereti a vékonyabb babákat, mint a hurkásokat. Pedig még vérvételen is voltunk, mert nem nagyon hízott és alig evett 3 hósan.

Mennyi idős a babád?

2011. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.10.5 hónapos és még alig 7 kg.Eszik rendesen de az utóbbi pár hétben nagyon keveset hízott,mondjuk sosem volt egy hurkás baba de most már én is aggódom!Tegnap este kipróbáltam és a sinlacot úgy adtam Neki,semmi gond nem volt és reggel ugyanúgy evett:)
2011. jan. 27. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges tápit tenni a tejpépbe, hisz eleve abból van. De van olyan fajta amibe nincs, na azt tápival kell csinálni.
2011. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!