Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejjel és tápszerrel...

Anyatejjel és tápszerrel etetett kislányom 2. napja nem kakilt. Ez baj? Meddig normális hogy nincs széklete?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

mennyi idős a babád?

Ha már 4-6 hónaposnál idősebb, akkor adj neki egy kis almalét vagy narancslét. 1-2 kanállal két evés között. úgy tudom 2-3 napig normális, de nem tudom pontosan. Remélem kapsz erre is választ.

2010. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annak idején nálunk 5 nap volt a max. (Szintén tej+tápszer.) Szerintem attól függ, hogy érzi magát. Az enyémnek semmi baja nem volt, de azért már kb. a 3. nap elkezdtem adni a cukros kamillateát (tápszer után közvetlenül váltotta ki a legjobb hatást), ha nem segített egy-két nap múlva glicerines kúp. Ha az sem vált volna be, a Laevolac szirup lett volna a következő. Ajánlják még a szélcsövet és a lázmérőzést, de ezekről annyi rosszat hallottam, hogy nem mertem kipróbálni. Ja, kammilateát sem lehet folyamatosan, csak néhány napig! Van akinek a tornáztatás is beválik: feltolni a lábait finoman a hasához.
2010. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Babám 5 hós, és már többször előfordult hogy egy hétig sem kakilt, akármit próbáltunk. Aztán mostanában meg mindennap kakil. A doki azt mondta a kisbabáknál ez előfordul
2010. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
6 és fél hetes. köszönöm a válaszokat. a kamillateát kipróbálom.
2010. febr. 9. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!