Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, ez a járgány...

Mit gondoltok, ez a járgány kisfiúnak is való? (elvileg unisex)

Figyelt kérdés

Végül is, egy férfiember is beül egy piros autóba :))

Nekem nagyon tetszik!!


[link]


2011. márc. 3. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
teljesen jó kisfiúnak is :)
2011. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak pont ugyan ilyen van! :D Olyan vagány benne! :)
2011. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jajj de jóó :))

Kedves 2. kommentező :) nem túl kicsi ennek a babakocsinak a bevásárlókosara? (Igaz, nem nagy bevásárlásokat szeretnék lebonyolítani séta közben..) Meg vagy vele elégedve? Van valami, ami nem tetszik benne?

Bocsi a sok kérdésért, de végre találtam valakit, akinek ilyen kocsija van... :))

2011. márc. 3. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fiam van és egy PIROS babakocsink.Imádom benne:-)
2011. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is tökéletes egy kisfiúnak. Sőt, szerintem inkább fiús ez a babakocsi, mint lányos:)
2011. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok!!Nekünk a bevásárló kosár tökéletesen megfelel ha leugrunk a boltba pár dologért! :) Nekem minden tetszik benne szerintem tökéletes! :) Bár a vidéki utakon nincs vele tapasztalatom de városban nagyon jó!Könnye fordul jó a rugózása is!A fiamnak is kényelmes!Jót szokott benne aludni pedíg már 1éves!:) Ha újra kéne választanom biztos ezt a kocsit venném!:)
2011. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:) De jó, akkor azt hiszem megtaláltam a "tökéletes" babakocsit :))

Köszönöm szépen a válaszokat!! :)

2011. márc. 3. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!