Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik egy napotok 6...

Hogy telik egy napotok 6 hónapos babás anyukák (felkelés, evés, játék v tanítás), esetleg mit eszik a baba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
95%

Reggel a nagyobbikom ébreszt(2éves), őt letudom(reggeli innivaló, joghurt), a kicsit megszoptatom, picit visszaalszik, addig magammal foglalkozok(zuhany, test és lélekápolás, igen ha akarnám még smink is), nagyot átöltöztetem nappali ruhába, pelus csere, a kicsi is ébred őt is tisztába teszem átöltöztetem, leteszem a játszószőnyegre, férjemet is keltem, rendet teszek a naggyal karöltve, a kicsi most kezdett mászni, eddig kúszott, és 1órája ha csak fél percre de felült, körbe-kereken közlekedik, felfedez, a nagy magyaráz neki, én meg felügyelem, hogy ne essen bajuk.

Közösen mondókázunk, figyeli a kicsi, jókat rötyög, ha rajzol a bátyus, akkor neki is kell, rámarkol a ceruzára, sajna ő nem rajzol, eszi:D

Tapsizunk, tornáztatom, csiki, ciróka maróka, sűrűerdő-kopaszmező-pillogtató-szuszogtató-tátogtató-gégevágó amit nagyon imád(haj-homlok-szem-orr-száj-nyakica), labdát kerget, csörgőt játszik, figyelem, mikor igényel, a többi időben szabadon róhatja a köröket.

Javarészt még szopizik, kóstolt elég sok mindent, igaz ma a barackot a nyakamba fújta:D

Délelőtt együtt hárman alszunk(nekem is jól esik), ébredés után főzünk 3asban, játszunk, mesét nézünk, kertben garázdálkodik a nagy...

Változó, most vénagyulladás miatt szobaprogram, vagy seggen csúszás estére...

Vacsi, fürdetés, észre se veszem néha, hogy elment a nap...

2011. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!