Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyek szobahintát, érdemes-e...

Vegyek szobahintát, érdemes-e venni?

Figyelt kérdés
Kisfiam lassan 5 hós lesz,és nem tudom érdemes-e vennem.Olyanra gondoltam aminek a háttámlája dönthető,de ül benne.
2009. márc. 11. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,nekünk van-graco silhouette,azt hiszem 11 kg-mig jó,a kislányom nagyon szereti.Most 6 hós,ez most az etetőszékünk is:) 3 hós volt,amikor megvettem,de nem bántam meg,el van benne.De van baba,aki nem szereti,ez is változó.
2009. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jól jött,amikor már nem maradt a babó az etetőszékben (mert folyton felállt benne),a hintában jól elvolt.Közben tudtam főzni és ő imádott hintázni.
2009. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi nem bántuk meg hogy vettünk. Etetőszék és hinta egyben, de fele annyiért. A babánk nagyon szereti, és etetni is nagyon jó benne. Az alábbi linken megtekintheted.


[link]

2009. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kismamák!!Már rendeltem is neki:)igazi névnapi ajándék lesz:)
2009. márc. 11. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!