Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már nagyon elegem van. A...

Már nagyon elegem van. A babámnak egy kicsit elállóak a fülei.Állandóan megjegyzik,kinevetik. Mással is előfordul ilyesmi?

Figyelt kérdés

A babámnak egy kicsit elállóak a fülei.Állandóan megjegyzik,kinevetik.Már nagyon elegem van ebből.Nem is tudok ilyenkor mit mondani:(

Még kicsi(8 hónapos)nem érti,de mi lesz akkor ha már megérti,hogy mit mondanak a kedves barátok/rokonok?


2009. máj. 4. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk nincs ilyen (szerencsére). De elhiszem, hogy még ha csak pusztán vicces, jópofa megjegyzéseket is tesznek, egy idő után már azzal is tele van az embernek a hócipője.

Könnyű mondani, hogy ne is törődj vele...

Inkább az a kérdés, hogy titeket zavar-e a fülecske?

Különben meg, azt kívánom, ez legyen a legnagyobb problémátok.

A lényeg, hogy egészséges!!

2009. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Kislányod van? Ha igen akkor használj szuper hajpántokat,amivel eltudod rejteni kis szépséghibáját. :))
2009. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Az én lányom is ennyi idős, és az ő fülei is elállnak. Nem is kicsit. Ne hagyd, h' megjegyzéseket tegyenek rá, mert most még ugyan nem érti, de ha megszokják a "kedves" rokonok, h' ki lehet gúnyolni, akkor később is megteszik, amikor már igenis érteni fogja. Nálunk szerencsére nem volt ilyen, de ha egyszer is előfordulna, és rögtön szólnék, persze udvariasan, de határozottan. Szerintem ne hagyd szó nélkül, mert ha neked ez rossz érzés, amit tökéletesen megértek, már ez önmagában elég ok, h' leállítsd őket. Nem kell megvárni, amíg a gyerek is megérti. Minden jót!
2009. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kisfiú,de tényleg alig áll el a füle.És sajnos ezek miatt már kezd engem is zavarni.
2009. máj. 4. 08:56
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

A férjemnek is elállóak, és a nővérének is.

Gyerekkorukban a nővére nagyon utálta pont a csúfolódás miatt, de aztán megnövesztette a haját és nem látszik neki. A férjemet sosem zavarta, fel sem vette, vagy elütötte viccel.

De ha úgy gondoljátok, hogy meg akarjátok ettől kímélni a babátokat, akkor 5-6 éves kor után el lehet végeztetni egy korrekciós műtétet, helyi érzéstelenítéssel csinálják és még aznap haza lehet menni, de utána hetekig kötést kell viselni. Az árakat sajnos nem ismerem.

2009. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
én biztos nem bírnám ki, hogy ne szóljak nekik érte! Mondanám, hogy szerinted tehet róla? vagy hasonlót! Ha a te gyerekednek lennének ilyenek a fülei, te örülnél ha kinevetném? Szerintem mg ha megsértődnek is, igazad van! Ne hagyd! egy idegennel nem tud az ember mit tenni, de hogy a rokonok ilyenek legyenek, azt ne hagyd!
2009. máj. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Na, csak gratulálni lehet az ilyen "intelligens" barátoknak, rokonoknak. Máson gúnyolódni, pláne egy kicsi gyereken nagyon primitív dolog. Én biztos kiosztottam volna már őket az első alkalommal, akár rokon, akár barát, akár vadidegen...

Elnézést, de nagyon felhúztam magam. Ezek az emberek a betegeken, fogyatékosokon, stb. is ilyen jól mulatnak???

2009. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Elsőre szólnék. Második alkalommal közölném, hogy még egy és nem muszáj találkoznunk. A harmadik alkalom után tényleg nem láthatnák se a babát se engem (egy jó ideig legalábbis)
2009. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi lányok.Azt hiszem most már a sarkamra állok:)
2009. máj. 4. 09:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is eláll de nagyon zavar. Nem hordom miatta feltűzve befonva stb. a hajam. Pedig nagyon szeretném. :'( Régen mindenki megjegyezte de ma már nem mert soha nem kötöm össze.

15/L

2010. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!