Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehetett ez? 10 hetes...

Mi lehetett ez? 10 hetes bébim szombat délután nagyon nyűgös volt, nem volt hajlandó csak a kezemben aludni, nem bírtam semmivel se lekötni a figyelmét?

Figyelt kérdés
....mihelyst leraktam a kiságyába felébredt és üvőltött!máskor már este nyolckor aludt,most meg csak 11-kor aludt el végre rendesen!ráadásul bukott is két hatalmasat,amúgy nem szokott,és még kaka is volt 3romszor,amúgy csak 4-5 naponta szokott,ez az állapot vasárnap délutánig tartott!délután aludt egyhuzamban 3,5 órát azóta semmi szokatlan nincs!anyatejes,soha semmi gond nem volt még vele!Időnként keservesen felsírt,mikor nem folyamatosan sírt, láza nem volt.
2009. máj. 4. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a pocija fájt nagyon, ha 3x is volt széklete, azelőtt meg ritkábban csak. Lehet, hogy olyat ettél, ami nagyon meggyötörte. Én egyszer ettem csak egy kicsi kelkáposztát, amikor még szoptattam, és akkor egész nap szenvedett tőle a kislányom (olyan 1.5 hónapos volt). Igaz, nem üvöltött folyamatosan, csak nyűglődött, amíg ki nem kakilta (addig meg kelkáposzta szagút pukizott folyamatosan :)). Akkor egész nap a hasát masszíroztuk.

A gyerekorvos mit mondott?

2009. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!