Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal kicsit összevesztün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal kicsit összevesztünk szombat/vasárnap, és mondtam neki, hogy pár napig békén hagyom. Az a pár nap az tegnap délután + ma egész nap, viszont holnap meg már nagyon jó lenne vele találkozni. Mit tegyek, hogy találkozzon velem?

Figyelt kérdés
Ami miatt összevesztünk, szerintem az a megbocsájtható kategóriába tartozik, de nem tudom, hogy megbékélt -e már... Ti mennyi idő után szoktatok találkozni a párotokkal egy összeveszés után?
2011. máj. 2. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk már volt két hetes mosolyszünet is.


18/L 21/F

2011. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És utána minden a régi lett, tudtatok ugyanúgy egymás szemébe nézni, mint előtte? Én ettől félek, hogy valami megváltozik...
2011. máj. 2. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha kicsit vesztetek össze, akkor egy ideig bennetek lesz, de hamar elfelejtitek:D Béküljetek ki, csak magatokat kínozzátok, ha nem vagytok egymással. A törés akkor áll be, ha valamelyikőtök kimondja, hogy szakítsatok. Ezzel a szóval még csak haragból se dobálózzatok! Ha valamelyikőtök kimondja, és hiába bánja meg, ott lesz a levegőben állandóan
2011. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk iylen nem szokott lenni. Ha ő nem is én mindig kezdeményezem h beszéljük meg.A besértődésdinek és nem beszélünknek nincs sok értelme sztem,jobb minél hamarabb békében lenni.
2011. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ő rosszabb mint egy lány. :D Most épp pukkad mint egy 4 éves. :) Remélem hamar túlteszi magát rajta...
2011. máj. 2. 11:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Bár... ma délelőtt 10-kor felmentem msn-re, ő már fent volt, és általában délig alszik, tehát őt is gyötri a dolog valamennyire... nekem épp elég, hogy nem tud aludni, hadd szenvedjen egy kicsit ő is. (6)
2011. máj. 2. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!