Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem a 72 oras tabit....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem a 72 oras tabit. Mert kis balesett tortent szombat ejjel, a tegnap delutan bevettem az elso szemet (15.30) es ejjen (3.30) a masikat. Milyen tuneteket kell megfigyeljek a napokban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Elvileg semmi komoly nem lesz, azon kivül maximum ami rá van irva a dobozára:D
2010. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi
2010. dec. 13. 19:56
 3/7 A kérdező kommentje:
meg 1 kerdes,mikor vagyok biztos abban hogy nem maradtam terhes?
2010. dec. 13. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
9 hónap múlva
2010. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megfog jonni a menstruaciod es akkor biztos lehetsz.

Valoszinuleg a szokasosnal hamarabb fog megjonni.

Ha az elso szemet 24 oran bevul beveszed 98% hogy nem esel teherbe.

18 f/karpatalja

2010. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha nem vettem még ilyen tablettát, de a barátnőmet én kísértem orvoshoz pár éve. Miután kiváltotta a tablettát, rögtön bevette és már aznap este iszonyú görcsök, erős vérzés volt nála, azt hitte, ottmarad. Napokig nem érezte jól magát. Másnap a munkahelyén alig élt, folyamatosan a wc-re járt. Szóval a hormonjaidat alaposan meg fogja kavarni, nem lesz kellemes...
2010. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat:)


igen a 24 oraban vettem be az elso tabletat

2010. dec. 15. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!