Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem váltottunk cumit ez baj?

Nem váltottunk cumit ez baj?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom, anyatejes, de este plussz előre lefejt anyatejet kap cumisüvegből, mert a cic nem elég neki - o hónapos , és 1 hónapos kortól használható cumijai vannak , nyugodtan eszik, nem látom, hogy nem lenne megfelelő , de nem teszek ezzel rosszat?
2011. okt. 24. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyanabból a cumiból evett 0-11 hónapos koráig, csak azt fogadta el. Semmi baja. Persze, arra figyelj, hogy ne használódjon el túlságosan.
2011. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ - igazából mivel naponta csak egyszer eszik, és 3 cumi van forgalomba, így nem igazán használódtak el , és valahogy el is feledkeztem róla, hogy váltani kellene, de akkor nem tettem rosszat vele.
2011. okt. 24. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi baja nem lesz tőle. Én játszócumit nem váltottam neki, 3 hónaposan még a 0-2 hónaposat használta. Nem volt vele semmi gondja. Ez nem baj, tényleg csak arra kell figyelni, hogy megfelelően el legyen takarítva, fertőtlenítve mindig.
2011. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. Az én lányom 7 hós koráig a newborn cumival evett.
2011. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!