Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen esős időben hogyan...

Ilyen esős időben hogyan oldod meg a levegőztetést? (panel)

Figyelt kérdés
Baj ha mondjuk nem megyünk ki csak ablakot nyitok sűrűbbe?
2011. okt. 24. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A mai nap folyamán igen sok babakocsis mamával találkoztam az utcán. Pedig esett. Esővédő volt a kocsin, a mamán pedig eső elleni kabát.
2011. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy elöttem írták.

ilyenkor rövidtávra szoktam menni, pl a helyi boltba.

De tuti volt már olyan hogy egésznap nem mentünk, de akkor nem aludt olyan jól.

2011. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem panelben lakunk, ennek ellenére a séta az séta minden nap. Szerencsére feltalálták a babakocsira az esővédőt meg nekem is van esőkabátom, bakancsom, ha kell, gumicsizmám is. Szóval tök mindegy, esik vagy sem.
2011. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztusban született a lányom, így tavaly ősszel-télen tök jól elvoltunk bent akkor is, ha esett-fújt-havazott, nem mentünk minden nap. Most viszont már mindkettőnknek hiányzik, ha nem megyünk ki, triciklivel szoktunk menni, így csak akkor megyünk ki, ha nem esik, így most nem a napirendhez, hanem az időjáráshoz igazodunk, és ha nem esik, megyünk kifele, mert egyébként egész kellemes idő van ha jól be vagy öltözve. :-)
2011. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én alapból utálok itthon ülni, főleg 4 fal között. (Szüleimmel kertesben laktunk, párommal panelban)

Mivel én rengeteget mentem világéletemben, így ez terhesség és szülés után sincs másképp..

Délelőtt 3 óra, délután 3 óra. Kialudja magát és itthon meg jöhet a 'játék', éjszaka meg alszik végig.

Egyszer volt, hogy nem volt meg a napi 'ritmusunk', sírt és nyűglődött elég sokat :/

2011. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak szemerkél, akkor esővédő, de ha egész nap szakad, akkor senki nem hal bele, ha 1 nap kimarad a séta.
2011. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szakadó esőben nem szoktunk kimenni, de igazából ha szemerkél akkor sem. Főleg kis csecsemővel nem ajánlott ilyen nyirkos időben kimenni. Nyisd ki az ablakokat napjában többször és ha majd nem esik, jobb idő lesz akkor kimentek.
2011. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk valahogy ilyenkor mindig úgy jött ki, hogy az esős napokon pont vásárolni kellett, és így elmentünk a közeli Auchan-ba. Így kicsit érte levegő, amíg a babahordozóban volt, amíg a kocsiig elmentünk, meg az ablakot is lehúztam neki kicsit, amíg odaértünk. Maga a séta pedig az Auchanba volt. Beraktam a bevásárló kocsiba hordozóstul, elnézelődött, aztán elaludt benne. Mivel még csak 5 hós, így nem vinném még ki esővédővel ebbe az időbe.
2011. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!