Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom azt mondja, hogy még...

Anyósom azt mondja, hogy még korai 4 hetesen a babát utcára vinni, mert valami vírust összeszed. Arra nem gondol, hogy már nekem is rossz bezárva lenni egy panel lakásba, meg a babának is jót tenne a friss levegő. Igazam van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 13:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem, ezek a "jó"tanácsok. Nyugodtan vidd ki, nem tél van. Kisfiam februári de már 3 hetesen mentünk sétálni 1-2 órára is.
2011. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%

"Arra nem gondol, hogy már nekem is rossz bezárva lenni egy panel lakásba"

most te valóban másodlagos vagy, a babád számít. viszont hülyeség, hogy nem lehet kivinni, nyári babákat már pár napos kivisznek. enyém decemberi, karácsonykor már körbejártuk vele a rokonságot

2011. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van. Öltöztesd fel a babádat, és menjetek, sétáljatok egy kicsit.

Egyébként a nyár közepén milyen vírust szed össze? Nincsenek náthás, influenzás betegek...

2 hetes volt a babám, amikor kivittem, csodaszép tavaszi idő volt, 4 hetesen meg már bőven sétáltunk.

2011. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Jaj. :) Egyrészt nem szabad burokba nevelni a gyereket, mert attól lesz beteges, ha nem találkozik szépen lassan a környezettel, másrészt kell a friss levegő a babának. Persze ha bp. József körúton akartok sétálgatni, azt inkább ne. Bár azt is túlélik az ottlakók...
2011. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Nem mondod,hogy nyári babáddal 4 hete bent ülsz a lakásban???Ekkora f@szságot!!!!Már bocsi,de anyósod szédült!!!


Tavaly júni végén született a lányom és ORVOS UTASÍTÁSÁRA,a kórházból hazajövet másnapján már 1 órát kint sétáltunk(pedig császáros voltam,de semmi bajom nem volt),persze nem a leforgalmasabb részen!!!

És kell a gyereknek a jó levegő,ráadásul isteni idő van,nincsa 35 fok és hideg sem.Ez a legideálisabb ,amit csak el lehet képezelni!!!!!!

2011. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is decemberi, és 2 hetesen volt kint először, de addig is nyitott ablaknál, felöltöztetve aludt, volt hogy de-du is.

Neked is jót tenne a séta, a friss levegő, látnál végre embereket, mert lássuk be, ha anyuka nyugodt és boldog, a baba is az lesz, butaság, hogy ne foglalkozz magaddal!

2011. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan kulfoldon lakunk, de mikor a kisfiam szuletett majdnem ket eve oktoberben, mar a korhaz kertjebe is ki lehetett vinni setalni. Volt a korhaznak par babakocsija, pontosan erre a celra :-))).
2011. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A babámat 1 hetes korától viszem magammal mindenhova!!!Márciusi gyerek..Mondjuk én nem tudtam megoldani,hogy valaki vigyázzon rá míg dolgom van..
2011. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Kisebb városban lakunk, tehát nem nagy forgalom van. És már 6 hete nem voltam kint sétálni egy nagyot. Csak éppen annyi volt, hogy leszaladtam a boltba, míg anyukám vigyázot a picire. Azt mondja még, ne nagyon mutogassuk az embereknek, mert valaki betegen rálehel és akkor mi lesz.
2011. júl. 6. 13:15
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Jééééééééézusom! Értem én, hogy félti, de vigyed, basszus! Nagyon jó idő van, délelőtt is, meg estefelé, mikor nincs az a nagy meleg! Nekem 9 hetes, a doki mondott elővigyázatosságból 2 hetet. Még ha azt meg is várod, de hogy 4-et! Járvány sincs, meg gondolom, nek puszilják körbe a gyereket. Ráadásul apuka, anyós is összeszedhet valamit, amit átad a gyereknek. Ebből a szempontból a séta sokkal "veszélytelenebb". Szóval ne ahgyd, menj csak.
2011. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!