Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok erről a játékról...

Mit gondoltok erről a játékról? Vett már valaki ilyet? Mennyire erős szerkezetűek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 29. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak a babakocsi van, a hátsó kerekét már sikerült kitörnie a lányomnak, de amúgy jó.:-)
2010. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom ugyanilyet kapott tavaly karácsonyra, azóta is mindennap játszik vele... Tökéletes állapotban van minden darabja, pedig volt, hogy ő is beleült a babakocsiba, kiságyba... (most aug.-ban volt 2 éves a lányom...)
2010. nov. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Idén karácsonyra ilyet néztünk ki a másfél éves kislányunknak,mert nagyon szeret babázni.
2010. nov. 29. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
én is elég jónak nézem, szerintem megveheted neki, jó erősnek néz ki.
2010. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Imadni fogja. Foleg a babakocsit. nekunk nem epp ilyen van, szerintem gyengebb de nagyon szeret jatszani vele es meg teljesen ep.
2010. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!