Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok, ki hogy,...

Mik a tapasztalatok, ki hogy, mikor vitte vízbe (medence, strand, tó, tenger. ) a babáját?

Figyelt kérdés
7 hós a kislányom, nyáron szeretnék strandolni vele, van jó tapasztalat, ötlet, tipp, bármi, hogy mire figyeljek, mit vigyek, egyáltalán jó-e ha 8-9 hónaposan strandol?
2009. máj. 4. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyémek nyáron végig víz mellett voltak, alig lehetett kiszedni őket. (bébiúszásra is jártak)

Ha strandra mész akkor természetesen fürdőpelus, ha tó, tenger akkor nem feltétlenül szükséges. Én tudtam, hogy reggel és este lesz "nagyadag" csak akkor adtam rá pelust.

Nagyon jó napolaj, poló a napsütésben, figyelj, hogy ahová lerakod legyen egy kis légmozgás (és persze árnyék)

2009. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

8 hónapos volt tavaly nyáron a kisfiam, mikor elutaztunk a Balatonra. Elmentem az orvoshoz, kérdeztem hogy mit és hogyan. Annyit mondott, hogy semmit ne vásároljunk a strandon a babának (fagyi, lángos, kifli....) csak azt egye amit amúgy is otthon kap. Valamint 11 és 15 óra között még árnyékban sem legyünk a babával, hanem a szálláson. Naptej, úszópelenka, sapka, lepedő, valamint lehetet tavaly kapni a Tescoba baby úszó dresst, ami a kicsi teljes testét védte a naptól. nekünk szerencsénk volt, mert a kisfiam amúgy is imád fürdeni, így nem okozott gondott a Balaton víze sem.


Sok szerencsét:)

2009. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!