Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan strand ahol van...

Van olyan strand ahol van meleg vizes nagy medence?

Figyelt kérdés

Vagyis olyan ahol legalább langyos a víz hogy ne fagyjak bele? Bárhol voltam mindenhol jéghideg a víz a medencében, nem tudom hogy bírják azt az emberek, de nekem még a fogaim is vacognak, meg bekékülök:D :(

A kisebbekben van meleg víz, de abban úszni, játszani nem lehet, pedig ez lenne a célom.


2009. jún. 14. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Borgáta. Nem tudom ismered-e?


[link]

2009. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megint én. Az ismertető azt írja, hogy gyógyfürdő, de mi gyermekekkel voltunk (3-15 éves korig) és ők is élvezték. A strandmedencében lehetett labdázni, úszógumit bevinni, kivéve a matracot. Olyan jellegű mint egy strand a Balatonon, éttermek, homokozó, strandröplabda pálya, napozóágy stb... Én imádtam, szerintem egy próbát megér.


Vagy tudom még ajánlani Lipót-ot (GY-M-S megye)

2009. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi ez egész jónak tűnik, majd rábeszélem a családot a nyáron :)
2009. jún. 15. 00:15
 4/5 anonim válasza:

Attòl fugg, Magyarorszàg melyik felèn laktok...

Mert szerintem nincs jobb udulohely a romàniai Fèlix furdonèl. Mellette van a Màjus 1 furdo, az is ugyanolyan szuper. 4csillagos hotelek, halas tavak taviròzsàkkal, erdo, minden. Szuper gyonyoru, es olcsòbb is, mint màshol. Ja, ès termàlvìz!!!

(Ez Erdèlyben van, Nagyvàradtòl kb 15 kilomèterre.)

2009. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
gyulán van. fedett rsz kellemes langyos a vize
2011. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!