Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babának milyen...

5 hónapos babának milyen készségfejlesztő játékot vegyünk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát 5 hósnak nagyon jó a kejfel jancsi, ez pl az összes fejlesztö központokban van, és imádni is fogja a gyerek.

aztán minden ami nyomkodható pörgethetö. nekünk van fisher prise móka kocka 6 hósan kapta, szuper volt.

2011. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam a pörgetőst imádta 5 hósan. De persze mindent rágcsált.

Rengeteg játékot kapott, vettünk mi is, de a kedvence a nagy kólás flakonba rakott ez-az volt. Valamelyikbe kisebb, valamelyikbe nagyobb kavicsokat tettem, vagy vizet, azokat felállítva ledönteni jó móka, aztán ahogy gurulnak, az is.

Meg persze a távirányító, mobil, kulcsok, vettünk neki játékban is, az nem villanyozta annyira fel, mint az igazi. :)

2011. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, h saját gyereknek, vagy ajándékba szánnád. Mert én sajátnak 5hónaposan így utólag látva már semmit se vennék. Nálunk is a flakonok jöttek be a legjobban. De ha ajándék, akkor igen, amolyan zenélő-csörgő-zörgő-mindenttudó-húzogatható dolgot. A mókakocka egy jó dolog, de nekem még ma se tudja teljesen jól használni, pedig már 1,5éves elmúlt. Van ahol megakad, és akkor felhergeli rajta magát, és inkább elhajítja. De ilyen a tanulókutyus is. Biztos nem venném meg, ha tudnám, h mennyire nem érdekli a gyereket. 6hótól ajánlott, de akkor abszolút nem érdekelte, ma meg csak a szivét nyomogatja, hiába mutatom, h máshol is lehet. A funkcióját egyáltalán nem érti meg.

Szóval valami tök egyszerűt, amit csak rángatni kell. Nekünk későn lett babakocsira akasztható csörgőnk. Azt viszont tuti szerette volna.

Amire figyelj szerintem, h mindenképpen műanyag legyen, mert azok csörögnek igazán jól, és azt szeretik.

2011. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!