Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen készségfejlesztő...

Milyen készségfejlesztő játékot vegyek 8 hónapos, még mászni nem tudó babámnak? (linkeljetek is ha tudtok, köszi)

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg.

minden ami 0 éves kortól és 6 hós kortol van. de lehet pl egy egyszerü maci is készségfejlesztö, amit pl félóráig is megnéz tapogat, megrágc´sal. neki ez mind tanulás. de pl egy játék bilétája is nagy fejlesztés, a finom motorikát fejleszti, ahogy a kis újjával peneti a bilétát, két újja közé fogja.

2011. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nézz szét a jaketnet.hu-n

Korosztályokra szét vannak bontva a játékok. Én általában innen rendelek. Lánykám 6hós, kapott már sütifaló kincsesbödönt, tanulókutyusust,de a sima,zörgő börgő, dolgok is érdeklik. Most mindnene a címke tetszik neki, azt piszkálja a kicsi ujjaival, olyan édes ilyenkor:):)

de van itt egy ilyen maci is link:

[link]

2011. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

Le van maradva a babád, vagy miért akarsz neki készségfejlesztő játékokat venni? Az egészséges gyerekeknek nem kell készségfejlesztő játék!!!!!

Ez egy jó marketing fogás, csak a pénzt akarják a szülőkről lehúzni.

2011. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is azt mondom, hogy egy mászni nem tudó babának nem készségfejlesztő játék kell hanem valami nagyon intenzív színű, érdekes dolog ami arra ösztönzi, hogy odamásszon érte.

enyém ennyi idősen a mobilommal, petpalackkal, tésztaszűrővel, műanyag tálakkal, fakanalakkal szeretett játszani.

de tudom ajánlani a zenélő játékokat, pl. a noé bárkája vagy farm, ahol minden állat hangot ad ki és a többi gombbal zenéket tud lejátszani.

meg a mágneses rajztábla, imádnak a babák rajzolni és nézni mit alkottak :D

2011. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nem értem mi ez a nagy ellenszenv a készségfejlesztő játékokkal szemben. Ártani nemigazán árthatunk vele a babának. Aki megengedheti megának az megveszi, aki nem az meg úgysem. Nem hinném,hogy ártok vele,ha a 6hós kicsikémnek veszek egy zenélős kockát,vagy állatkát ami épp készségfejlesztő kategóriába tartozik!!!
2011. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, amivel a mászásra ösztönözhetnéd, én hasonló célból ilyent vettem:

[link]


Bejött:)

2011. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!