Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltatok eddig a babáddal?

Mit csináltatok eddig a babáddal?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán eddig. És mit fogtok később? Mennyi idős? :) Most tök jó idő lett.
2011. okt. 27. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

már nem igazán babaa, hanem 2,5 éves, de ma ezeket:

Délelőtt elmentünk könyvtárba, de már ott nyűgös volt, mintha valami bujkálna benne( a nagyak 2 napig fájt torka, ma ment csak suliba)

Hazjöttünk, nem is beédelt, hanem magától lefeküdt és elaludt 1 perc alatt

Elvileg délután úszás lenne, nem tudom mi lesz.

2011. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát sajnos nálunk rossz az idő.most épp alszik a fiam,26 hónapos.délelött a mamával volt itthon,mert én elmentem pelust venni.miután hazaértem nekiálltunk főzni,meg közben befűtöttem,kiszellőztettem,teregettem is.délután mge pihi.ha felébred a fiam,akkor játszunk nagyokat.este ha megjön az apja valószínü hogy nekiállok vasalni.
2011. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Reggeliztünk, aztán nézett tv-t, formabedobóztunk, könyvet néztünk,játszottunk bevásárlósat, labdáztunk, csináltam pár fényképet róla :D Aztán ebédelt, és most alszik a kiscsaj :) Ha felkel megetetem és lemegyünk a boltba, ha hazaértünk főzök valamit, addig ő feltalálja magát ( ha nem akkor majd lassan apa is hazaér és játszik vele)...

Szokásos program :)

16 hónapos kislány anyucija

2011. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

8 hónapos a kislányom.

Reggel fél 8 körül kelt. 8 után kivettem az ágyból, és mivel itthon van a férjem, így hármasban megreggeliztünk. Utána a férjem elment a dolgára, mi pedig játszottunk. Bár én inkább csak csendben figyeltem, amíg ő játszott.

Aztán zenét hallgattunk, és mivel aludni még nem akart, de nyűgös volt, kivittem fél órára az udvarra. Megnéztük a kutyákat, cicákat, beszélgettem kicsit a szomszéddal.

Aztán bejöttünk, és 3/4 12 óta alszik. Én netezek amíg felébred. Akkor megebédeltetem, és megyünk vásárolni. Utána megyünk sétálni egyet hármasban, meg visszük a kutyákat is.

5 körül uzsonna, aztán jönnek szintén babás barátok. Aztán az esti szokásos. :)

2011. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1 és 3 évesek.

Játszótéren voltunk délelőtt vagy másfél órát. Előtte utána itthon tevékenykedtünk: mostunk, főztünk. Most alszanak.

2011. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jött hozzánk ma a dédi, 10 kor ért ide, addig ejtőztünk az ágyban. Kicsit játszottunk, cicizett, és bealudt. Amíg aludt, odaraktam a levest főni. Felkelt, dédivel itthon maradtak, míg 10 perc alatt elszaladtam tojásért. Délután megyünk majd sétálni, ha apa hazaért, utána pedig egy nagyot játszunk majd. Fürdés, vacsi, alvás. Mikor alszik már, mi is megfürdünk apával, és kidőlünk. Elég rosszul aludtam múlt éjjel, most szeretném majd ezt bepótolni. :)
2011. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 4,5 hónapos a fiam.
2011. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-kor ébredtem fel én is, ő is, szerintem mind a ketten a lomtalanítós autó miatt ugató kutyákra. Szokásos reggeli rutin, tápszer neki, peluscsere, átöltözés, ismét peluscsere. Nekem kávé, reggeli, közben elindítottam egy mosást, ő meg a járókában állva méltatlankodott.

Délelőtt mosogatás, vízkőtelenítettem a mosogatót, rendbe tettem a konyhát, közben evett gyümölcsöt. Nekem teregetés, ő megpróbált bemászni a szárító alá, így megint a járókában kötött ki. Elkezdtem rendbe tenni a vendégszobát, addig ő a leendő autósülésében ülve rágcsált egy dinoszauruszt. Rendbe tettem a nappalit, ebédeltem, ő próbált belemászni a tányéromba. Evett ő is, most pedig horkolva alszik, én már kiteregettem a második adag mosást és faltam egy kis csokit. Netezek és nézem a Betty a csúnya lány c. sorozatot.

Ha felébredt uzsonnázik, utána pedig kimegyünk és sétálunk. Ill. én sétálok, ő meg nézelődik a babakocsiból.

7 hónapos a fiacskám.

2011. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

22 hós a lányom!

Reggel felkeltünk felébresztettük apát is :)Még összebújtunk 3-an!Aztán apa elment, mi reggeliztünk, majd mentünk motorral a játszóra, de hosszabb motorozás lett belőle...Majd haza és babakocsival el a boltba!Onnan visszafelé még be a játszóra volt ismerős, beszélgettünk egy kicsit!

Aztán haza, vártuk a védőnőt,kismama vagyok, feltérképezte a házat :) Nem rég költöztünk ezt még nem látta!

Aztán mese cici alvás!Én ebédeltem, majd tornáztam, most itt vagyok!Ő ebédje kész, csak melegíteni kell ha felébred! :)

Délután vrajzolás Apa várás, aztán szerintem 3-an elmegyünk mamáékhoz!


22 hós kislány és 12 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én 7 hónapos tündérkém fél 7-kor kelt. Kapott tiszta pelust,megetettem, elköszöntünk apától (ment dolgozni), aztán kicsit játszottunk, majd 8 körül visszatettem az ágyába, mert fáradt volt. Aludt egy órát, addig én megreggeliztem, rendbe raktam a konyhát, betettem egy mosást, és leültem netezni. 9 körül felkelt, játszottunk, aztán evett,kiteregettem, majd kimentünk sétálni és meglátogattuk a nagyit. Kb 2 órát voltunk kint. Dél körül hazajöttünk, játszottunk kicsit, aztán megebédelt és letettem aludni,mert elnyomta a friss levegő. Most az ágyában szunyókál.
2011. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!