Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akar most mégis szopizni...

Miért akar most mégis szopizni? 1 hete hagytam abba a szoptatást, szinte észrevétlenül, nem egyik napról a másikra. Egy hete nem is kérte egyáltalán, éjszaka sem volt gondunk.

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel viszont felébredt, és elzdte követelni, de mivel nem hagytam magam, minden mással próbáltam elterelni a figyelmét, de olyan hisztit csapott, h már nem sok hiányzott, h mégis megszoptassam. Most másfél éves a kisfiam. Tejem sztem már amúgy sincs, vagy csak nagyon kevés, mert az egy hét alatt egyszer sem kellett fejni. Szóval nagyon gondolkodóba estem, ha megismétlődne az eset, megszoptassam -e. Ti mit tennétek a helyemben? Most akkor mégsem kellene abbahagynom a szoptatást?
2011. okt. 24. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne kezdd el újra, mert egyrészt felesleges ennyi idösen, föként ha már nincs is tejed, másrészt ha újra belemégy, akkor rászoktatod, hogy mindig az ö akarata kell, hogy érvényesüljön, és ezzel rossz irányba neveled.

Valószinüleg csak eszébe jutott, még néhány próbálkozása lesz néha, de ha nem engedsz, akkor hamar túl lesztek ezen is.

2011. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért szoktattad le? Már nem akartad tovább szoptatni? Mert akkor maradj következetes és ne add többet. De ha nem bánod, hogy még szopizik tovább, akkor adhatod. De akkor nem tudni meddig fogja még kérni.
2011. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem volt gondom a szoptatással, nagyon szerettem szoptatni! De! Nem szerettem volna több, mint 2 éves koráig szoptatni, ezért láttam úgy, ha úgysem nagyon kéri, akkor talán eljött az ideje...
2011. okt. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!