Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sport babakocsit télen is...

Sport babakocsit télen is használjátok, nem fáznak benne a babák? Addigra már 14 honapos lessz a a babám használhatom ezt akkor is, giordani gx compact sportbabakocsit vettem.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én már 8 hónaposan használtuk most télen a babakocsit, magam varrtam egy négy rétegű bundazsák féleséget és abba tettem a babát, nem fázott mert overált adtam rá és mindig meleg volt amikor kivettem belőle! Nyugodtan használhatod, mert addigra már nagy lesz a babád!!!

Boldog gyermeknevelést kíván 11 hónapos anyuka!

2009. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van amelyikhez lehet lábzsákot kapni, jól jön, nem csak a hideg ellen, hanem a szél ellen is.
2009. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj a belekérdezésért, de nézegetem ezt a típust. Megosztanád a tapasztalataidat velem? Érdemes megvenni? Súlya mekkora?

(Nekem is télre kéne.)

Előre is köszönöm!

2009. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszik,könnyü 8-9 kg a régi 14 volt,az rendes 3 fukcios volt.Van hozzá lábzsák,és elég hosszu is mert az volt a gondom hogy elég nagy a fiam és a másikbol lelogott a lába pedig még nem ült.Ezzel ilyen gond nincs,jo nagy a pakolo része alul,könnyen összecsukhato és nyithato!Ha van még kérdésed irj!Válaszolok!
2009. jún. 27. 09:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon köszönöm! :)

Nekem is az a bajom, hogy a többfunkciós kocsink 12 kg, a lányom a télre biztosan lesz 9-10 kg. Nehéz lenne, pláne hóban.

A sportkocsink szuper járgány, de vékony, nincs lábzsákja sem.

Mindenképpen könnyű, mégis jól téliesíthető (vastagabb huzat, lábzsák) kocsit keresek, ami azért hóban is halad. Nagyon pofás ez a kocsi, de élőben nem láttam még.

Szerinted mennyire fogja bírni a telet? A gyerek hosszra, szélességre elfér majd benne? Nem fagy bele a kocsiba?

Minőségre milyennek látod (kerék, váz, anyag)?

Köszönöm a segítséget, rendkívül hálás vagyok érte!

Üdv: Andi

2009. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát vastagnaknem mondhatom az anyagát legalábbis a másik kocsihoz képest nem olyan szivacsos,a kupola rész is valamivel vékonyabb mint a másik kocsinké volt de minöségre nagyon jo szerintem strapabiro masszivkocsi!A tolokar magasságát is lehet állitani hogy kényelmes legyen tolni.Az én fiam most9 honapos és 10 kg,én örülök hogy megvettük és nem a másik kocsit kell vele együtt tologatni,ez sokkal jobb könnyeben irányitható.Én nem félek a téltől mert ha nagyon hidegvan rakok bele egy takarotaz ülésre a lábára meg a lábzsákot és ugy is overálba lessz.Meghát addigra már nagy lessz akkor már nem fog fázni anyira,bár ő nem egy fagyos gyerek!A te babád mekkora,az én fiammost 75 cmés még böven jo neki a kocsi méga lába nem log le a kocsirol a lábtartot még nem használjuk!
2009. jún. 27. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs a késésért! :)

8 hónapos a lányom, kb. 70 cm, majdnem 8 kg.

Még gondolkodok, nagyon sokféle kocsit lehet kapni. Nem akarok 20-30 ezernél többet költeni rá, az biztos. Sajnos "élőben" nem tudom megnézni azokat, amiken gondolkodok, mert a helyi bababoltban szerény a kínálat. :(

Ezzel a kocsival szimpatizálok legjobban, jövö hónap elejéig nézelődök, aztán megveszem (valószínű, hogy ezt a típust). Piros-szürke tetszik. :)

Ha vmi pozitívum (vagy negatívum) még eszedbe jut, írd meg légyszi!

Nagyon-nagyon köszönöm a segítséget! A.

2009. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazábol már szinte leirtam mindent az elöbbiekben,de hajavasolhatom én megvenném ahelyedben!Nekem tetszik,könnyü ahoz képest hogy massziv és szerintem strapabiro is!Az én fiam vigan elfér benne pedig most 9 és fél hos és 10 kg,75cm de még sokáig jo lessz!Ami nekemnagyon bejön hogy állithato a tolokar végeigy külömbözö magasságu embereknek is jo vagy akár magadnak is állithatod ha már egy pozban elfáradt a kezed!Én cak jot tudok irni,talán az egyetlen hogy nem igazán vastag az anyaga a kupola résznél de mivel már nagyobb babáknak van ez nem gond hisz öketmár nem kell anyiraovni mert mocorognak ficánkolnak,de van esővédő és lábzsák is hozzá ami téliessé teheti ha arra van szükség,én ajánlani tudom!T.
2009. júl. 5. 21:09
 9/9 anonim ***** válasza:
2009. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!