Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napos babának lesz valami...

Pár napos babának lesz valami baja, ha kiviszem a levegőre?

Figyelt kérdés
Hamarosan megszületik a kisbabánk, és ha hazajövünk a kórházból, akkor az ovis lányomat majd nekem kell hordanom. Kb 10percre lakunk az ovitól, és sajnos nem tudom máshogy megoldani. Lesz valami baja a picinek, ha ilyen hamar kiviszem a friss levegőre?
2009. máj. 4. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 1 hetes korától símán kiviheted. Én 2 hetest vittem ki decemberben, semmi bajunk nem lett, csak egy jót aludtunk:-)

Főleg, hogy mindjárt itt vannak a 30 fokok. Lényeg, hogy legyen megfelelő árnyék, szélvédett legyen a kocsi és egy vékonyka takaró sem árt.

Boldog babázást!

2009. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért oviba nem túl jó dolog bevinni, sokmindent elkaphat. Legalább vigyázz, hogy ne állják nagyon körül az ovisok a babakocsit.
2009. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én babám decemberi, 1 hetes kora óta sétálunk. Jókat aludt a friss levegőn, semmi baja nem lett, teljesen egészséges. Most meg milyen szuper idő van már :)

Inkább az ovisokkal vigyázz, nehogy elkapjon tőlük valami nyavalyát!

Jó babavárást!

2009. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám tavaly májusban egy keddi napon este született,pénteken reggel mentünk haza,és délután már a teraszon aludt(kertes ház)a babakocsiban.
2009. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 5. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!