Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora és milyen overált vegyek?

Mekkora és milyen overált vegyek?

Figyelt kérdés
Februári a kisfiam, decemberben lesz 10 hónapos, most 74-es rucikat hord. Mekkora legyen az overál mérete, hogy kihúzzuk vele az idei telet, alá tudgjam öltöztetni, és mivel örökmozgó viszonylag kényelmes is legyen neki. Nyitott vagy zárt legyen a végtagoknál?Vagy jobban szeretik ebben a korban a kiscipő, kesztyű kombinációt?
2011. szept. 24. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Januári csemetémnek 80-as overálja volt a következő télen, végig jó volt rá, pedig elég nagy méretű gyerek :)

Nagyon vastag kezeslábast vettünk, mivel ül, a zárt végtagos nem jó szerintem, és a tél végén már totyogni is fog :)

Ha aggódsz a méret miatt, nézz olyat, ami 80-86-os. :) És persze valami meleg lábbelit, sapit, kesztyűt hozzá. :)

2011. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 80-as elég lesz. Szerintem a kesztyű nem tetszene neki. Nekünk hosszú volt az overál ujja,igy nem kellett rá kesztyű. Az is jó,aminek a lábán tutyiszerű van,vagy zárt.
2011. szept. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az overálok általában ilyen méretben még két méretesek. Tehát 74-80-asat vegyél.
2011. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 25. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!