Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen kétségbe vagyok már...

Teljesen kétségbe vagyok már esve. Mit tegyek 15 hónapos fiammal? Egész nap megállás nélkül nyafog, nyühög, semmi nem jó neki.

Figyelt kérdés
tényleg semmi, már azt se tudom miket találjak ki, meg a házimunka is elkészüljön, le se száll rolam, nem hagyja hogy bármit csináljak és nyafog egy perc szünet nélkül.
2011. okt. 26. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

"azt se tudom miket találjak ki, meg a házimunka is elkészüljön" :)

Tegyél be neki mesét,te meg állj fel a gép elől:PPP

2011. okt. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Az én fiamnak is vannak ilyen napjai.Ilyenkor teszek a házimunkára,és minden másra,és ha kell,egész nap ringatom.
2011. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiadós séta a friss levegőn?Játszótér, falevél avgy gesztenye gyűjtés? Talán valami nagymozgásos játékban elfáradna, lehet unja magát.
2011. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem jon neki a foga? Azert kerdem mert kisfiam 15 honapos volt amikor egyszerre jott neki a 4 szemfoga. Nagyon megviselte szegenyt. Az egyebkent nagyon jol eljatszo kisfiam tiszta nyugos volt, rajtam logott... Aztan mikor megvizsgaltam a szajat lattam, hogy nagyon dagadt szegenykemnek az inye. 3 napig tartott ez az allapot es utanna ismet semmi gond nem volt.

A masik amiert nyugosek, lehet, hogy bujkal bennuk valami natha vagy barmi es kenyelmetlen nekik. Gondolj csak bele meg mi felnottek is erezzuk ha betegek leszunk es tiszta gazasak vagyunk olyankor.

Persze ezek csak tippek, az en kisfiam ilyenkor szokott nem onnmaga lenni ha a foga jon vagy beteg lesz.

20 honapos

2011. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is sétálni, játszótérre viszem, ah nyűgös. ott eszébe sem jut már hogy miért nyafogott.
2011. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom, mint az előttem szóló, foglalkozz vele ilyenkor kicsit többet. Játszatok, hempergőzzetek, puszilgasd, ölelgesd! Lehet, hogy csak erre vágyik.
2011. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Irány a játszótér! Ha végképp nem bírok a kölkökkel, ott tuti lenyugszanak, kirohangálják magukat, aztán itthon is nyugi van.
2011. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok ö már kicsi kora óta ilyen, de már most érzem hogy elég volt, valamit ki kelleen találnoim, lehet hogy az elején elkapattam sokat volt kézben. a játszotérre és a kertbe minden nap megyünk, sokat vagyunk a levegön, egész nap játszok vele fél kézzel csinálom a házimunkát még se jo semmi neki, tv-t nem nézi, mesét se, zenéket szereti de csak akkor hallgatja ha ott ülök mellette..tanácstalan vagyok
2011. okt. 26. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!