Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi alapján tartotok egy...

Mi alapján tartotok egy tápszert jónak?

Figyelt kérdés
Mit néztek, amikor azt mondjátok egy tápszerre, hogy jó? Összetétel, oldódás, íz? Az összetételnél mire kell figyelni? Szerintetek melyik márka jó?
2011. okt. 26. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ami fontos, hogy megegye a lányom. Sok tápszert egyszeren nem fogad el. Amíg kicsi volt Beba HA tápszert ivott 10 hónapos korától pedig DM saját márkásat.

Tápanyag összetétele szinte az összesnek hasonló egy két apró dologban térnek el. Így nekem az dönt, hogy szeresse a baba, ne fájjon tőle a hasa, ne legyen hasmenése tőle ( a barátnőm lányának a dm-estől hasmenése a többitől meg vad szorulása van így ő reggelire milupát estére meg dm-eset ad)

2011. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi pl. először Nestlé BEBA-t ettünk, mert úgy tudtam az alegjobb....Nos, -bár nagyon rendes:) gyerek, mindig elfogadta- de sajnos ki is jött belőle és hiába H.A-t ettünk, csupa felömlés volt a kis arca, teste.


Most Milupa Milumilt eszik (nem HA!!) és semmi baja nincs, elmúltak a kiütések és nem is jön vissza belőle.


Szóval ezek elég fontos szempontok.:)

2011. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kislányom humana HA-t eszik..az orvosunk ajánlotta..bevált !
2011. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az a szempont, hogy a kisfiam szeresse és ne fájjon tőle a pocija, ne legyen szorulása. Mi DM-es tápszert adunk neki, miután kb 8-féle másikat végigpróbáltunk és vagy nem itta meg vagy valami baja volt tőle, olyan is volt amitől piros kiütéseket kapott.
2011. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi humana ha-val keztük most már a 3 humanát esszük nem volt semmi gond eddig szerencsére, próbálkozni kell, nem mindegy a sajátos íz vagy az állag, vitaminra és nyomelemek tekintetében szinte ugyanoly jók.
2011. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első manómnál a doki a humana-t ajánlotta,a másodiknál pedig már kérdés nélkül azt vettem mert bevált.Mindkét lányom elfogadta és egyiknek sem volt tőle gond sem a kakival sem pedig a hasfájással.
2011. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én külföldön szültem és ott álltunk 5-ik napon a korházban hogy semmi tej.


a doki is és a védönö is azt mondta, hogy mindegy milyen tápszert veszünk. HA annak kell ahol a családban van alergiás. ha nincs nyugodtan lehet simát adni. azt mondta mindegy melyiket vesszük, összetételre mindegyik ugyan az. a szempont legyen, hogy melyiket lehet a közelben kapni, ha elfogy este akkor gyorsan leugorjunk érte, és melyiket engedhetjük meg magunknak, mert több € eltérés van dobozonként.

ha bukós akkor majd a doki javasolja az AR tápszert.

mi milumilt vettünk, mert a korházban is azt adtak neki.


ami még fontos hogy tilos a tápszereket cserélgetni. amivel elkezdtük annál maradjunk. hogy miért nem mondták, de korházban is a bába is meg a gyerekorvosunk is ezt mondta. gondolom hogy ne össze vissza adjuk neki.

amúgy én próbáltam hippet és bebát (két barátnömnek az volt, én megkostoltam) és ízre mindegyik pont ugyan olyan, meg büzre is.

2011. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiába van ráírva az összetétel, akkor sem értek hozzá eléggé, hogy meg tudjam ítélni a minőségét. Így csak a márkára hagyatkozom, meg a gyerekorvosra, aki HA-s tápszer javasolt. Milumil HA tápszert használunk
2011. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!