Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta kóstoltattam vele...

Mióta kóstoltattam vele ezt-azt, azóta nem szívesen fogadja el a tápszert. Mi lesz ha egyáltalán nem kéri?

Figyelt kérdés
Ma egész nap 300 ml tápszert evett és csak sír, hogy éhes, de nem kell neki. 5 hónaposak vagyunk
2011. okt. 23. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Válts másfajtára. Ha végképp nem kell neki, akkor sincs gond, etesd főzelékkel, sok gyümölccsel, tejpéppel. Utóbbival beviszed a megfelelő tej szükségletet.
2011. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam 10 féle tápszert, 4 féle cumit, tejpépet sem ette meg.
2011. okt. 23. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, én hasonló helyzetben vagyok, csak anyatejes a babám. Épp a napokban írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban, sok segítség nem lesz benne, de hátha érdekel.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..


Nálunk egyébként azóta csak rosszabb a helyzet. Nappal nem kéri a cicit, tejcsi meg már alig. Ez van. Szerintem tudja a baba, mi jó neki, próbáld kínálgatni, de ha nem kell neki, adj gyümit, zöldséget, tejpépet.

2011. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!