Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hauck Condor all in one...

Hauck Condor all in one babakocsisok, volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Ez a típusú travel systemes babakocsink van fél éve (ennyi idős a kislányunk). Korábban a fővárosban használtuk, sima utakon, de most vidékre költöztünk, sok a lejtő és a göröngyös út. Nem tudom, ennek van-e hozzá köze de tény, hogy amióta itt közlekedem vele (2 hete), egyszer leesett a mózeskosár a vázról! Akinek van ilyen kocsija, az tudja hogy működik, a lényeg hogy nem csak simán leesett hanem megpördült és így a lányom fejjel lefelé a betonra esett! Hálisten semmi baja nem történt, persze el kellett vinni a kórházba azért. Azóta a mózest nem is használom, a hordozóba ültettem ma és úgy mentünk sétálni, most már persze öt percenként ellenőrzöm, hogy a helyén van-e az ülés, hát az egyik lejtőn szintén leellenőriztem és ismét kijött a helyéről az illesztésnél, (ahova be kell pattintani).

Ti tapasztaltatok már ilyet? Én most bőszen keresem a jótállási jegyet, és visszük vissza a Brendonba, de nem tudom, típushiba-e és lehet-e a rossz úttól, vagy csak mi vagyunk ilyen pechesek?


2011. okt. 27. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van.... igaz nem all in one vettük, hanem csak a kocsit. Imádom, semmi bajom vele, nagyon strapabíró. Szerintem kifogtatok egy hibás darabot, vidd vissza! Bár a Brendontól sok jó ne várj....
2011. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nincsenek túl nagy reményeim a Brendonnal kapcsolatban :-( Amúgy eddig én is szerettem, nem mondom hogy tökéletes de jó kis városi babakocsi. De itt valahogy nem válik be.
2011. okt. 27. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Brendonban jól a sarkadra kell állni, ne törődj velük. Én minden vackot visszavittem, illetve a férjem, most már nagyon kedvesk velünk.
2011. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz vidd vissza és mond meg ez volt az egyértelmű hiba, cseréljék ki. Ha nem akarják vásárlók könyve és kérj belőle fénymásolatot, hogy viszed a fogyasztóvédelemhez, pár nap múlva hívni fognak, vagy ha te kezdeményezed majd a hívást nagyon kedvesek lesznek. Bátran!!! ui: pláne hogy valószinű a kocsi hibája. mi csak a kocsit használtuk és az jó volt.
2011. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is, visszavisszük mindenképpen!
2011. okt. 28. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!