Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt már veletek ilyen?...

Történt már veletek ilyen? Nem értem a gyerekem! Rossz anya lennék?

Figyelt kérdés

21 hónapos, dumál ezerrel és egyszerűen nem értem. még ha 10x elismételi se értem mit akar mondani, csak 1-2 szót veszek ki a mondataiból :((( nagyon el vagyok keseredve, mindig azt mondják a tapasztalt anyukák, hogy mikor elkezdenek beszélni a gyerekek, csak az anyuk érti. hát én nem értem :(

más is járt így? vajon mikor fog ez voltozni?


2011. aug. 27. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg ez termeszetes. Majd kesöbb fogod "erteni" is,amit mond,de akkor sem mindig.
2011. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy játszóházban mondta egy "néni", hozzájuk is járt egy kislány és a gyerekek sem értették, hogy mit mond, idővel elkezdett érthetően is beszélni.

Hogy Te nem érted, arra nem tudok mit mondani, az én 19 hónaposom 2 betűket mond, de szinte mindig tudom mit akar.

Jártok közösségbe? Talán nektek is segítene.

2011. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
persze, hogy járunk közösségbe, napi szinten.
2011. aug. 27. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, pont így voltam én is a kislányommal anno, és azt gondoltam, hogy nagy a baj velem! :) De semmi gond, a helyzet az, hogy a hirtelen és gyorsan sokat gagyogni, beszélni kezdő babák anyukái bizony egy ideig nem mindent értenek a baba szövegéből! Kevés idő, és mindent érteni fogsz, nyugi! Hirtelen senki nem tud megtanulni egy idegennyelvet egyik napról a másikra! Folyton dumáló, cserfes kislány anyuja üdvözöl! :)
2011. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz anya!En a sirassal vagyok igy.5honapos a babam,de meg most sem mindig tudom megkulonboztetni hogy miert sir!Nekem is rosszul esik.
2011. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is vagyok időnként hasonló helyzetben. Tündéri kis drágám sokszor nagy komolyan elmondja a mondanivalóját 2-3-szor is egymás után, néz rám az okos szemeivel és én nem értem. Nagyon édes ilyenkor. Sokszor még mutogat is mellé. Ha rájövök mit akart mondani örülünk nagyon, de ha végképp nem sikerül megfejtenem kacagunk egy nagyot és kész is.

Ettől nem érzem magam rossz anyának és szerintem ő sem érez engem annak. Sőt Te sem vagy rossz anya!

2011. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!