Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsikérdés. Mennyire...

Babakocsikérdés. Mennyire fontos nektek, hogy a sportkocsin a tolókar fordítható legyen, és szemben legyen a baba veletek? Esteleg linkek ilyenekről?

Figyelt kérdés
Dilemmázok, mert vettem egy hasonlót ( [link] de most van akcióban, újan 10.000 Ft-ért 30.000 helyett), azon állítható, az enyémen nem. És gondolkodom, hogy lecseréljem-e.
2011. szept. 15. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom megnyitni a linket. :(


Egyébként mikor már sportkocsit használtunk, 6-7 hónapnál, már fel sem merült ez szempontnak. De most, hogy már ilyen szupi kocsik vannak :)

csak azt kalkuláld bele, hogy ha átfordítod:

- megváltozik a súlypont, nehezebb lehet billenteni

- hátul lesz a bolygókerék: nehéz irányítani, padkára felmenni meg... mindig elbicsaklik a bolygó, ha azon billentesz.

2011. szept. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Enyém átfordítható de sosem toltam magammal szemben a fiamat. Ismerkedjen a világgal, ne engem nézzen, engem lát eleget
2011. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom, én sokkal jobban élvezem, mikor hátul van a bolygó kerék...nekem úgy könnyebb irányítani.


Nekünk átfordíthatós van, használtan vettük, peg perego venezia, és nagyon szeretem.Kb 8-9 hónapos koráig szemben toltam,úgy szerette,most már hátulról, 11 hónapos.

De ha elalszik, és szembe süt a nap, akkor meg tudom fordítani:)

2011. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2011. szept. 15. 10:02
 5/9 A kérdező kommentje:
Az enyém most ugyanilyen, csak más színben.
2011. szept. 15. 10:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a kar fordítható át, hanem az ülés pattintható be egyik vagy másik irányban. Mindig velem szemben utazik a baba, kivéve ha állatkertbe megyünk, vagy többen sétálunk vele, s ilyenkor valamelyikünk mellette megy. Séta közben szeretek vele beszélgetni, ezért néz mindig felém.


Van egy érdekes cikk erről egyébként, olvasd el, ha érdekel:


[link]


[link]

2011. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

érdekes ez a két cikk :9


de saját tapasztalat:

amíg pici volt, értsd: 6-8 hónapos korig velem szemben volt. aZTÁN ahogyan nagy lett már nehezebben volt el, látni szerette volna a világot. a játszótérre két másik babás anyukával mentem akiknek a babája a menetiránnyal szemben volt. a lányom figyelte őket, forgolódott. s amikor megfordítottam a tolókart, ő is jobban elvolt, figyeli merre megyünk, mutatja merre kell menni. első időben tehát mindenképpen fontos számomra. nyílvánvaló hogy a babák nevetnek ha a szülő is ránevet, ami ugye nem lehetséges ha háttal van nekünk., de nem hinném hogy hosszútávon bármiféle "gond" lehetne ebből.

2011. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg picike akkor vagyok nyugodt ha látom az arcát,hátha bukik, stb
2011. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a két irányba fordítható kocsi - nekünk bébéconfort high trek van itt az ülőrész fordítható, nem a tolókar - már 1 éves elmúlt, de sokszor tolom felém fordítva. Ha szeles az idő akkor meg pláne. Az egyik anyuka az utcánkban, a legnagyobb szélben is kifelé fordítja a babáját, szegény megér mocorogni a szélben vagy a nagy napsütésben ...
2012. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!