Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Dévény módszer torna,...

A Dévény módszer torna, mennyibe kerül alkalmanként?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
kb 5000
2011. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha van szakorvosi papírod, akkor ingyenes, egyébként meg a gyógytornászon múlik, mi egy alkalomra 4000 Ft-ot fizetünk. Számít a város, kerület is, nem fix áras.
2011. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisvárosban élünk, 45 perc volt 3500 ft.
2011. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

leírná valaki, hogy mire jó ez a torna.

Egyszer már láttam a tv-ben egy rövid kis riportot, de sajnos nem tudtam végig nézni.


Van egy beteg kisfiú a családban, amit ők csinálnak segíthet neki, nagyon érdekelne.

2011. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
komplex, írd be a googleba
2011. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi 3 ezerért járunk Bp-en. De nem egy egész óra hanem kb. 45 perc. Attól függ, mennyire sír a pici.

Mozgásfejlődéssel kapcsolatos problémák esetén érdemes kipróbálni és nagyon hasznos, de minél előbb kezdi valaki, annál jobb. Pl. mi 1 hónapos kora óta járunk.

2011. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk Kecskeméten 4000 ft egy alkalom.Változó az időtartama, volt, hogy 30 perc volt, volt, hogy egy óra.De nagyon hasznos!!Itt babáknak sajnos semmilyen tornát nem írnak ki ingyen. Vagy viszed magán úton, vagy hagyod, hogy a saját ütemében fejlődjön, vagyis kínlódjon..Az én lányom picit hypoton, ezért járunk.10 hónapos, de még nem mászik.Ez egy speciális manuális módszer, masszázs, és torna.Izomlazítás, erősítés,egyensúly fejlesztés,kóros reflexek leépítése stb.Nekünk nagyon bevált, rengeteget erősödött azóta.
2011. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45 perc 5000 Ft, mindkét lányomat hordtam én meg voltam elégedve, sokat segített nekünk.
2011. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!