Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet leszoktatni a...

Hogyan lehet leszoktatni a babaát az éjszakai kelésről?

Figyelt kérdés
A lányom 8 hónapos sokszor kel éjjel 3-5 alkalommal is.Kicsit szopik de utána elalszik és visszateszem a helyére.Tudom hogy fogzik de jó lenne valahogyan leszoktatni a kelésről,mert már igazán átaludhatná az éjszakát.Nekem is nagyon hiányzik már a nyugodt alvás.
2009. máj. 5. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha felébred,vedd fel,de ne szólj hozzá,csak ringasd,nem is bizti,h éhes!Legyen sötét a szobában,h ne terelje el semmi a figyelmét!Ne játssz vele,így még nem lesz egészen "magánál" és hamar visszaalszik!!!sok szerencsét
2009. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ne keseredj el az én kisfiam betöltötte a 15 hónapot és még 2xteázik éjszaka nagyon fárasztó

én is szeretnék már aludni abban bízok ha kibújik a foga majd alszik már csak kettőnek kell kibújnia

2009. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!