Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos gyereket, hogy...

9 hónapos gyereket, hogy lehet leszoktatni az éjszakai felkelésekről?

Figyelt kérdés
mindíg ugyan abban az időben kell fel és csak etetéssel lehet vissza altatni, vagy mit adjak estére neki, hogy laktassa de ne fájjon a pocija?
2011. nov. 2. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Cumi? Pàr korty tea ès utàna cumi? Èn anyatejet adok neki cumisüvegbôl Hipp jò èjt tàpszerrel keverve, azòta nem kel fel enni. Illetve adtam neki Sedatif PC homeòs bogyòt alvàszavarra. Eddig 20-30 percenkènt kel MOST egyszer èbred egèsz èjjel ès màr mindent elhagytunk csak a cumit teszem a szàjàba.
2011. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 19 hónapos és még ő is egyszer felkel.
2011. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit szokott vacsorázni? Mert az én lányom azóta nem eszik éjjel, mióta tejpép a vacsora.

Előtte sem evett, de ivott többször is. De mióta laktató a vacsi, azóta nem is iszik. Néha mocorog, de nem ébred fel.

2011. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már szinte mindent kipróbáltam neki vacsira, ha tejpépet adok neki akkor még többször kell fel éjszaka.
2011. nov. 2. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!