Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség, két kisbabára...

Segítség, két kisbabára egyszerre hogyan lehet megfelelően vigyázni, megosztani a figyelmet, tapasztalat valakinek, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Az egyik 5 hónapos, a másik 3, mit lehet csinálni, ha mindkettő sír egyszerre, eddig csak egyre kellett vigyáznom, de azt ölbe vettem, kenguruba tettem, de két gyereknél ezt nem fogom tudni megcsinálni. Mi a megoldás?
2011. okt. 29. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sokat kell velük játszani, ha sírnak meg kell keresni a sírás okát, Sok sikert!

Milyen kutya?

2011. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Simán megoldható a dolog! Tapasztalatból mondom! Tegyél a földre plédet, ágyneműt, hogy ne fázzanak a babák. Fektesd őket egymás mellé vigyél oda játékokat, cumisüvegeket, cumikat, játékokat. Szuperül ellehet szórakoztatni őket így. Bohóckodhatsz, énekelhetsz, mesélhetsz így nekik. Sírásnál valóban azzal foglalkozz elsőnek aki elkezdte a "csendháborítást", ha ő megnyugszik megnyugszik a másik is! :D


Sok sikert!

2011. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A földre rakott pléd tényleg jó ötlet, már csak azért is, mert onnan nem tudnak leesni. Van két olyan hely, ahova beteheted őket, biztonságosan, ha pl. wc-re kell menned? Mondjuk egy kiságy és egy járóka hasznos lenne. Egy járókában vagy kiságyban ne hagyd őket együtt egy percre sem, és legjobb, ha mindig mindkettő szem előtt van. A pléden meg tudod oldani a pelusozást is egyelőre. Ha van két babahordozó, könnyebb őket egyszerre etetni is, az 5 hónapos babát szerintem lassan el lehet kezdeni szoktatni, hogy fogja meg a cumisüveget.
2011. nov. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!