Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi mindent kap a gyerek...

Mennyi mindent kap a gyerek csak úgy?

Figyelt kérdés

ùgy érzem az én gyerekem szinte semmit nem kap csak úgy. ezt a párom nem engedi.

Anyagiak nagyon jól állunk, havi bevételünk 500.000Ft körül van. magunknak is mindent megengedünk, nincs gond egy egy cipö, kabát vagy egyéb drága dolgok megvételénél. ha a párom új játékot akar az xboxhoz akkor megvesszük. habár a pénzt nem szorjuk, de ha valamit akarunk megvesszük.


Na most itt az 1 éves lányunk. Neki szinte soha semmit nem vehetünk. Eléggé fél a víztöl az utobbi idöben (hajmosás a mumus), most a vízbe sem akar bele menni. Gondoltam veszek neki új játékot a vízbe, mert végül is csak pár kacsánk van amit kaptunk. és nem engedte a párom.

Múltkor külföldön voltunk és lányunkkal, és bementünk egy lego üzletbe. nem engedett semmit venni neki. 1000Ft-nyi duplot akartam neki. nincs még de már másnál játszott vele.

ruhákba nem szól bele, aármikor elmehetek vásárolni, és bármennyi bármilyen márkás ruhát megvehetek neki.

12000ft-s zara kabátot vettünk akkor mikor a legot akartam.

de játékot nem enged neki.


van játék, mert ugye kap mindig, szülinapjára is persze vettünk neki.


de mikor más anyukákkal megyek vásárolni negyed ennyi fizetésük nincs de néha vesznek valami játékot a gyereknek.


anyósomék is ilyenek. szülinapra semmi játékot nem vettek neki, mert van neki sok címen, és néztek nagyot mikor a gyerek eldobálta a polót és elövette az anyukámtól kapott kirakot.


nem akarom elkényesztetni, mi sem voltunk, de elöfordult, hogy kaptunk egy egy dolgot csak úgy.

bevásárláskor persze soha nem vezsünk neki, de azért szerintem néha csak úgy kaphatna valamit.


ja még annyit hogy nagyon messze lakunk minden rokontól közeli baráttól, így nagyon ritkán kap tölük is valamit. ahogy mondtam anyósom meg csak ruhát hoz neki, ami sokszor túl nagy rá, és még évek kellenek mire bele nö.


2011. okt. 30. 09:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

hát sajnálom a kisgyereket hogy ilyen apja van:( az én kislányom mindent megkap nem vagyunk pénzzel annyira elengedve mint ti sőt de a gyerek nekem minden előtt van

megveszem neki a márkás csizmát 13ezerért ha kell vagy kabátot meg a sokadik játékot is mert nem sajnálom ti akartátok akkor adj meg neki mindent hiszen csak egyszer gyerek és attól hogy veszel neki egy nyavajás legót vagy pl tanuló kutyát 10ezerért még nincs meg neki mindene hiszen ezeken kívül rengeteg játék van még ami mindig bejön divatba hello kittyőrület van nálunk és minden más inkább magamnak nem veszek drága parfümöt de ha ő szeretne valami játékot pónit vagy bármit 10ezerért simán megveszem lesz.....a...rom mit is mondana a párom. de szerencsére az én párom nem olyan önző mint a tied csak sajnálni tudlak és legfőképp a gyereket

2011. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!