Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatok minden mozdulatat...

Babatok minden mozdulatat felteszitek kozossegi portalakra?

Figyelt kérdés
Vannak nehanyan, akik naponta fenykepezgetik es toltik fel kisbabajk kepeit. Szerintem ez nevetseges. Ti mit gondoltok?
2011. okt. 30. 12:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam. Van 2-3 kép róla fönt, hogy a távoli rokonok is lássák, de ennyi.
2011. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg maganugy. Ha buszke a babajara es neki ezsokat jelent, miert ne tenne? Ha ennyire zavar teged, torold az ismerosi korodbol, ilyen egyszeru.
2011. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Az emberek különbözőek. :)

Van, akinek a távoli rokonai ismerősei csak itt látják a gyereket.


Én is rengeteg képet készítek a kisfiamról, bár a k. portálokra csak a nagyon kedvenc vagy vicces képeit töltöm fel.

2011. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem rég volt itt egy hasonló kérdés, a tiédre válaszolva nem teszem fel minden mozdulatát, de büszke vagyok a gyermekemre, és egyáltalán nem zavar, ha az ismerőseim tesznek fel a saját gyerekükről, sőt, szeretem nézegetni a képeiket, mert elég ritkán találkozunk a távolság miatt.
2011. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Minden mozdulatát nem, sőt ahogy többedik babám, úgy egyre kevesebb:) az első gyerekemről még többet tettem fel, szerintem ez amúgy is ilyen első gyerekes dili:))
2011. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Kifejezetten idegesít,de nem csak ez,hanem pl. az is,hogy vannak "főszereplők" ezeken a portálokon,az ismerőseim között.Pl. iwiwen a nyamvadt üzenőfal arról szól,hogy X beír h "jó reggelt",aztán h megnézte a virágait,és h küldött a szuper üzenőfallal üzenetet,stb,minden áldott nap,dugig az oldal vele.Én már nem járok fel se facebookra,sem iwiwre,utálom mindkettőt,egy nagy baromság az egész.
2011. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

Engem is nagyon idegesít hogy van aki 50-70 /nem viccelek/ képet is felrak a gyerekéről szinte minden héten egyszer. Az egész face tele van vele. Én az ilyet le is dobom mert ha pl egy régi barátnőmnek megszületik a babája és felrak róla 1-2 képet azt meg az ilyen sok hülye miatt nem veszem észre.

Amúgy meg azt hallottam hogy ezek az oldalak tele vannak pedofilokkal akik nézegetik a gyermekfotókat, pont a minap osztott meg az ismerősöm egy cikket. Le is szedtem a gyerek összes képét...

2011. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Ja meg a másik állatfaj aki felrakja a petezsákról készült uh képet ahol kb 3 hetes a terhesség...
2011. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Én is herótot kapok attól ha valaki feltesz mintegy 250 csaknem tök ugyanolyan képet a babáról. Én értem hogy ez nekik nagyon nagy dolog de másnak nem biztos. Jó, nem kötelező megnézni, persze, de akkor is. Gyűjtsék össze maguknak azt a rengeteg képet és nézegessék ha kedvük támad hozzá.
2011. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
iwiw-wn rengeteg képem van fent pont a rokonok miatt.Meg lehet szidni de én igenis büszke vagyok a gyerekemre,hogy számomra szép és miért ne mutassam meg a világnak.Erre a közöségi oldalakra teszem fel a fiam álltal nyert szépségoldalak okleveleit is.Ezátal rengeteg ismerősöm van aki elkérte az oldalak nevét hogy nevezhesse ő is a babáját.De viszont nincs is töb száz ismerősöm bejelölve csak azok akikkel tudom hoy beszélgetek is vagy rokonok.Én meg azt tartom baromságnak hogy bejelölget minden hü..e és akkor meg kiverik a balhét hogy velem van tele az üzifal mint iwiw-en mint facebookon.Nem kell olyat bejelölni vagy tööld.Facen én is kiirom hogy jó éjt vagy szép napot de kommentelik is az ismijeim mert barátok jelölgetek és nem minden jött men látásból ismert meg évfolyam társam volt x éve embereket.Kiváncsi lenék hyg akiket idegesít azoknak ŐSZINTÉN hány ismerőse van a különböző k.oldalakon.
2011. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!